locked Johnsnoww Enhancement Shaman [elfogadva]

Több
11 éve 4 hónapja #12699

Peldaul focus interrupt-ra.


Doh.
Téma zárolva.
Több
11 éve 4 hónapja #12705

Örömmel olvastam, hogy utána jártál a reforge dolgoknak. +pont.
Ami azt illeti engem meggyőztél. Én mindenképp megszavaznék neked egy Triál időszakot!

Viszont amire felhívnám a figyelmedet, pozitív vezetői válasz esetében (nem engem illet a döntés joga, de néhány tuti dolog, amikről volt már szó, vagy kérdeztük):

  • Mivel kevés tapasztalatod van --> Sok taktikát át kell nézned az elején!
  • Kezdetleges az UI --> Rendbe kell rakni!, természetesen úgy ahogy neked kényelmesebb, de használandó spellek + poti + szakítás + addonok kellenek.
  • Off speccnek meg kell felelnie a követelményeknek, tehát raidre késznek lennie!
  • Raid-kitet, nem elfelejteni (Flaskok/potik/tartalék kaja stb.)
  • A felkészülésnél elsősorban a helyezkedést és a lehetséges feladatokat kell számba venni. (Pl. szakítások / mikor BL / helyes mozgás / milyen Boss-spellekre kell figyelni stb.)
Szóval az elején sok dolgod lenne. A jó dolog ezekben, hogy egyszer elég megcsinálni a nagyját. A Triálban pedig ezeket mindenképp teljesíteni kell, amennyiben ezt minél hamarabb megteszed, annál hamarabb és jobban tudunk érdemben is "letesztelni" raideken, akkor jöhet csak át a teljesítmény. Sok sikert az elbírálásnál, és remélem raidelünk együtt majd. :)

Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.141 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum