normal 4.2 quest guide (aka. firelands dailyk)

Több
12 éve 9 hónapja #2912

A Wowhead csapata osszerakott egy pontos, mindenre kitero guide-ot a 4.2es firelands (es thrall) kuldetesekrol. Itt talalhato.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2922

a mai adag (hyjal):
- rugdoss bele a toba x kis teknost (a kis teknosok nagyon gyorsan repopolnak, ha zavartalanul tudsz egy helyben maradni, megeri)
- olj meg y mobot
- old meg a nagy teknost (a fa mogott beszelj az npc teknossel, az idezi meg)
(-nezd meg az introt)


ezzel kiynitottad a kov. adag q-t, immar FL-en. (+ 365os cuccokat vehetsz a vendortol(FL))
- nehany egyertelmu q FLen.
(segitseg: a kutyukat sokan olik majd, ugyan eleg jo a repopjuk, de amennyire csak tudsz, menj fel eszakra a kis tavakon is tul - egy rampan, ott is vannak)
ezzel 23 markodnak kell lennie.

vissza hyjal, meg1 q. +2 mark


(nekem vmi bugos volt, relogoltam, megegyszer meg tudtam csinalni a q-kat, es mar 37 markom van)

Utolsó szerkesztés: 12 éve 9 hónapja Írta: Mehemed.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2924

fasza lesz ez a 150 markos buli...


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2949

Kicsit más jellegű kérdés, de talán ideillik - a Thrall szabadítós questet elkezdtem, el is jutottam az utolsó fázisig ( firelandsen kell totemezni ), de ott a masszív PvP miatt abbahagytam.
Hogyan lehet ezt folytatni? Hová kell menni, hol található ez? Hogy lehet újrakezdeni, ha elHS-eltem onnan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2957

a kerdes jo. a tobbi resznel eleg volt csak odamenni es a barod ujra mengjelent. nem kellett ledobni, felvenni ujra. probald meg a hyjal dailyhub melletti portalt, hatha beenged oda.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2993

Az elejét átírták, így már 1. nap át tudsz menni P2-be, és venni egy 365ös lootot ( pl egy tank cipőt ).

Ezt érdemes még a napiquest - elleneseknek is megtenniük, fél óra, és van egy egész korrekt kis lootjuk kapásból.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2994

Hát tök jó, akkor feleslegesen kezdtem 2 napja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3078

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #3231

aki tuljutott phase2-on es a Shadow Wardnen reszt valasztotta, annak (es gondolom a masik resznel is van 1 ilyen) lesz egy olyan Q, amit nem a Q-hubban ad az npc.
A molten resznel fent van egy orb, ami korul allnak druidak. ha abbol egyet megolsz, akkor tudod felvenni majd>>

viragultetes, aztan elviszed megitatni a skorpiokhoz.


ui: aki mindne nap csinalta (ha jol szamolom phase3 19 marknal kell jarnia)


es nehany info a szamolgatoknak:
http://www.mmo-champion.com/content/2366-Scenario-Alcaz-Island-Firelands-Dailies-Progression-Raidcomp-Firelands-Raid-Solo

http://www.mmo-champion.com/content/2320-Patch-4.2-Firelands-Dailies-Marks-of-the-World-Trees-Rewards-MMO-Report-Comics

http://www.mmo-champion.com/threads/929938-25-Marks-a-day-right?p=12073453#post12073453

http://www.wowhead.com/guide=4.2&quests

Utolsó szerkesztés: 12 éve 9 hónapja Írta: Mehemed.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #4064

Ha valakinek már csak a bombázós rész hiányzik, akkor megteheti azt, hogy akkor, amikor épp tud bombázni, akkor nem adja le a questet, de nem is csinálja meg.

Azaz kb csak a neves elementálokat bombázza, oszt ennyi.
Így minden nap tudja csinálni, én emellé még az Into the Fire questet is megcsináltam, de nem adtam le, így elég volt minden nap odalovagolni, felpattanni a madárra, körbenézni, és ennyi.
Fontos, hogy a bombázós quest ne legyen completed, mert akkor nem tudsz újra felülni a madárra.
Egyébként ugye csak 2 naponta lehet bombázni. Valamint a Ready for Raiding II-t is lehet úgy csinálni, hogy még nem aktív az a rész, azaz questben még nem tudod felvenni, így ott lehet előre dolgozni, hamarabb meg tudod azt is csinálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #4075

Harbringer problémája : lö egy creeping inferno nevü spellt mindenkire aki rangebe van /akár combatba van akar nem/
ha nem mozogsz azonnal radkerül a debuff = acsi fail
el kell mozogni de egy tűzkígyó követni kezd tehat az elsö ilyen castja utan folyamatos mozgas kell. Ha belemesz a tűzkigyóba mindegy kiébe radkerül a debuff = acsi fail
ha 2 embernél több van ott /mindegy h csak nézelödik vagy barmit csinal mindenkire elkasztolja a spellt/
aki elkezdenek rohangalni telebaszva a területet tűzkígyóval ami megcsinalhatatlanná teszi az acsit
mivel kb mindenkinek ez kéne a metához.
Én reggel 6 kor odamenve egyszer sem tudtam egyedül csinalni /jah és csak az kapja az acsit aki tageli/
Az sem megoldás hogy kifutsz le a terepröl messzire mert egy bizonyos táv utan kikerülsz combatból.


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #4079

Mégöt írta: Harbringer problémája : lö egy creeping inferno nevü spellt mindenkire aki rangebe van /akár combatba van akar nem/
ha nem mozogsz azonnal radkerül a debuff = acsi fail
el kell mozogni de egy tűzkígyó követni kezd tehat az elsö ilyen castja utan folyamatos mozgas kell. Ha belemesz a tűzkigyóba mindegy kiébe radkerül a debuff = acsi fail
ha 2 embernél több van ott /mindegy h csak nézelödik vagy barmit csinal mindenkire elkasztolja a spellt/
aki elkezdenek rohangalni telebaszva a területet tűzkígyóval ami megcsinalhatatlanná teszi az acsit
mivel kb mindenkinek ez kéne a metához.
Én reggel 6 kor odamenve egyszer sem tudtam egyedül csinalni /jah és csak az kapja az acsit aki tageli/
Az sem megoldás hogy kifutsz le a terepröl messzire mert egy bizonyos táv utan kikerülsz combatból.

Tippre ezt úgy kell megcsinálni, hogy partyban vagytok, vagy legalábbis összebeszéltek, és odamentek öten.
Bejön, tagelitek, egy emberke fogja, megüti, majd ahogy jön a debuff, elkezd körbe - körbe rohangálni.
A többiek ott maradnak, egyhelybe állnak, és szétütik ( mennyi hp-ja lehet? ha 4en ütik, akkor lehet, hogy akár 20 secet is él? ). Annak, aki a partyban volt és futkosott, meg is van az achivement, a többieknek nyilván nem, de no para, köv körben cseréltek, másvalaki csinálja meg.
Repop + fight időtartama vagy 2 perc, ezt megszorzod öttel, szóval egy party 10 perc alatt kész is van.
Ha még vannak ott mások is, akkor még gyorsabb a fight, persze, ha ők is lövik.
Nyilván, ha olyan a csapat, akkor akár kettessével is meg lehet csinálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #4082

hat ma mar csak késö este leszek max
nem tudom mennyien leszen ott épp


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.148 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum