normal Firelands - a kezdő küldi elérése

Több
12 éve 9 hónapja #2656

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]Gondoltam összefoglalom itt, hogy mit szükséges tenni ahhoz[/font][font=Arial, Helvetica, sans-serif], hogy elkezdhessünk Mark of The World Tree -ket gyűjteni Firelandses vendorok eléréséhez. Tehát ez a topic csak az előkészületeket takarja a Firelandses küldikhez, azokat amit még a kiegészítő megjelenése előtt megtehet mindenki, illetve ellenőrizheti, hogy a karijai már megtették-e ezeket a lépéseket. [/font]


A kezdő Firelandses küldit majd Orgrimmarban lehet elérni, a hírdetőtáblákon ( Guardians of Hyjal: Firelands Invasion! ). Ahhoz, hogy ezt elkezdhessük viszont szükséges, hogy előtte a régi 4.0-s Mount Hyjalos küldik meg legyenek csinálva egészen az Aessina's Miracle küldiig, ezt is beleértve!


Ha nem vagy biztos benne, hogy valamelyik karaktered megcsinálta-e már ezt a küldit, akkor azt a következő módon leellenőrizheted:
1. Töltsd le a Quest Completist addont.
2. Játékon belül írd be a /qc parancsot.
2. A Zones gombra kattintva eléred az addon menüjét, ott frissítsd a szerver-információkat (nem tudom pontosan, hogy melyik menüpont lesz így látatlanban).
3. Válaszd ki a Kalimdor/Mount Hyjal zónát.
4. Filterezd le az addont, úgy, hogy látsszanak a már megcsinált küldik is.
5. Keresd ki az Aessina's Miracle küldit a megjelenő listában.
6. Ha a küldi mellet zöld pipa van, akkor az a karaktered már készen van vele.
7. Ismételd meg a 2-6. lépéseket minden karakteredre.


Röviden ennyi lenne, miután hazamegyek megnézem pontosan a filterezéshez szükséges pontosabb információkat, ha valakinek gondjai lennének az addon használatával (ezt jelezzétek itt).

Utolsó szerkesztés: 12 éve 9 hónapja Írta: Manith.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2657

Ez gondolom mindenkinek megvan aki legalább Hyjal feléig elquestelt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2658

Így van, aki Hyjalt (szinte) végig küldizte, annak biztosan megvan, mert szükséges ahhoz, hogy továbbhaladj Hyjalban. Csak azoknak kérdéses, akik valahol leálltak a Hyjalos küldikkel és esetleg Vashjirban folytatták. Erre jó a Quest Completist.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2659

pfff. szombaton kezdtem a zónát... na, akkor kicsit belehúzok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #2662

Vagy aki nem akar addonokkal bajlódni (mint én), az nézze meg itt a kommenteket wowhead .


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.110 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum