normal Általános kérdések

Több
12 éve 8 hónapja #3047

A linktárban van egy psd azt tudod bármekkorára nagyítani, ha van Photoshop-od. Csinálotam belőle pdf-et is, szintén a linktárban a Guildes dolgokban megtalálod.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Utolsó szerkesztés: 12 éve 8 hónapja Írta: Dögrovás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #3946

Nem tudom, hogy ki és mennyire nézegette a köpeny itemeket, de több specnek sincs 391es back, mivel nem esik 378as FL-ből, se vp-s nincs, amit később firestone-val upgradelsz, stb., stb.
Erre van egy elmélet, miszerint az egyébként repu alapján megvehető 378as back-eket fel lehet majd upgradelni valahogyan 391esre, ha meglesz az exalted, quest alapján, vagy bármi más formában ( adatbányászok megtalálták a HC megfelelőjét a repus backeknek, ugyanúgy, ahogy a T11 raid trash cuccoknak is van HC megfelelőjük, csak épp nem lehet őket megszerezni ).
Az armory alapján az látszik, hogy pl. neki már előző resetben meglett az exalted az Avangers of Hyjal-al, azóta volt hc ragna killen is, szóval valszeg, ha valamilyen repu-alapú quest indult is, még nem teljesítette, mivel a 378as köpeny van még rajta.
Amennyiben valaki talál utalást, hogy hozzáférhetőek -e ezek az itemek egyáltalán ( értsd: repus köpeny upgradek ), az megírhatja, mert kíváncsi lennék rá, hogy mi van ezzel.
Ha erről 'elfelejtkeztek' volna a Blizznél, hogy betegyenek ilyen köpenyt minden specnek, akkor meg kb azt jelenti, hogy két lehetősége van pl. egy str-alapú specnek. Az egyik, hogy ebben a contentben nem lesz semmilyen formában 391es cucca arra a slotra. A másik, hogy elkezd needelgetni agi-s köpenyre, ezzel némi feszültséget generálva.
Remélhetőleg lesz valami értelmes megoldás erre, vhogy nem hiszek a repus köpeny upgrade-ben, de ne legyen igazam, így is ad az a repu egy BiS gyűrűt, nem hinném, hogy egy másik slotot is ki akarnak csak ezzel váltani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #3957

Classrun írta: Ha erről 'elfelejtkeztek' volna a Blizznél, hogy betegyenek ilyen köpenyt minden specnek, akkor meg kb azt jelenti, hogy két lehetősége van pl. egy str-alapú specnek. Az egyik, hogy ebben a contentben nem lesz semmilyen formában 391es cucca arra a slotra. A másik, hogy elkezd needelgetni agi-s köpenyre, ezzel némi feszültséget generálva.

És ez igaz a prot palákra is, a hc agis back 2 sockettel jelenleg a BiS prot palának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #3958

Most mondjam, mennyi slotra nincs spirites cloth, de még 378es se, nemhogy 391? :) Ne sírjatok bazmeg, örüljetek mint majom a farkának :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #3959

Khetana írta: Most mondjam, mennyi slotra nincs spirites cloth, de még 378es se, nemhogy 391? :) Ne sírjatok bazmeg, örüljetek mint majom a farkának :D

Azt gondolom érzed, hogy a spirit helyett int nem olyan szintű különbség, mint az str helyett agi.
Ha nem, akkor elmagyarázom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #3975

Amúgy nem tudom, leather enynivel jobban van? Én nem tudok mit csinálni a kurva nagy regenemmel kb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #15830

Nem találtam neki jobb helyet…
Ha a Valor of The Ancients buffal reset után felveszed, és leadod a heti Battlefield: Barrens questet, akkor 100 ingyen valort jelent. Tehát kedd este minden matériával felvértezve érdemes Vol'jin mellett kijelentkezni, a Valor of The Ancients buff ugyanis a reset utáni első töltőképernyőnél leesik.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #15831

Beloggolasnal nekem egybol leb*szta a buffot sajna.


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #15833

Nekem beadta a 300 valort rá:


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #15845

Dögrovás írta: Nekem beadta a 300 valort rá:

Jah, olyan 50-50, hogy logoláskor megmarad, és csak az azt követő első zónázáskor esik le.
De ezekszerint ezt a BUG-ot még nem fixálták ebben a patchben sem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16780

Van valami okos leírás arról, hogy hogy lehet a legegyszerűbben összeszedni az 5000 coint? Hátha tényleg összejöhet a cloak a szerdai raidre pár embernek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16782

Levát kérdeztem: azt mondja csinálni kell a küldiket az új zónában.
Pl kapsz ilyet, hogy ölj meg 5 rare-t - az új rare-ket már a blizzardos minimap is jelzi, olyanok mint a tot-os rare-ek, elég beleütni és a küldiért ilyen 1000+ coint kapsz.

Lehet szabit kéne kivennem holnapra...


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16784

az első pár q-ből (pl ölj le 5 raret, ölj le 20 elite mobot, fedezd fel a szigetet ilyesmi) legalább összejön 4k, de lehet mind az 5 is, föleg úgy, hogy amíg csinálod a q-ket, ölsz mobokat, azok is dobnak coint, a rarek is dobnak + lehet találni a szigeten ládákat, amiben van coin, a földön lootolható objecteket (földkupac, kagyló stb.), amik megint dobnak
szerintem különösebb nehézség nélkül 30-60 perc alatt simán összeszedhető 5k

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mistake

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16786

ha vki ugy erzi hogy meg lesz idore a coin, akkor jelentkezzen 4 celes + ordos(csak legendary kopennyel erheto el, normal-warforged cuccokat dob(ilvl559)) raid:
https://openraid.org/events/view/125074


Doh.
Utolsó szerkesztés: 10 éve 6 hónapja Írta: Mlnrmt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16788

köszi a linket, fel is jelentkeztem

kiprobáltam most PTR-n, új karival, az első q közben sikerült összeszednem 5k-t (15 perc alatt kb), amíg bejártam azt a 6 helyet, amit fel kellett fedezni, közben a rarekből (2) és a ládákból esett ennyi coin + random mobokból

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16791

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16805

láda térkép (összes)

Utolsó szerkesztés: 10 éve 6 hónapja Írta: Dögrovás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16884

Biztosan volt már róla szó, de nekem még új volt: Timeless itemek az új szigetről.

Alapból lehet szerezni a ládák nyitogatásával tokeneket, amelyek 489(?)es geart adnak. Ez nem nagy újdonság, el is lehet őket küldeni altoknak, stb.
Ellenben van egy item, amit használva egy ilyen tokenre 535ös ilvl tárgyat kapunk - ez már komoly upgrade lehet, hisz nem feltétlen van mindenkinek minden slotra HC ToT cucca.
Egy helyen fixen található ilyen cucc, Ordon Sanctuaryban - lásd térkép, 5ös pont.

A kapott item random statos, úgyhogy aki türelmes, az pl. ki tud venni egy full crites gyűrűt ( persze előtte találnia kell potenciálisan akár tucatnyi sima gyűrűt, ill. upgrade-előt ).

Heti egyszer lehet ládát fosztogatni, a többiben is lehet ugye mindenféleségek, úgyhogy érdemes üres időnkben, heti 1x átnézni, nyitogatni ládákat, hátha esik valami okosság. Ha más nem, akkor a sima tokent, ha beváltjuk 35g-ért megveszi a vendor, az is vmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16888

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16889

Tokenek a 3-tól felfelé jelölt ládákban lehetnek (3,4,D,W,5) minél nagyobb a szám annál valószínűbb/több, de eshetnek elitekből, rare-kből is. Use-ra olyan 496-os itemet ad, amilyen bonus loot specet állítasz.
Burden of Eternityvel lehet upgradelni a tokent (tehát nem a kész itemre, hanem a tokenre!) 535-re.
(hogy mennyire random: 3 gyűrűt csináltam eddig, elsőn csak hit, másodikon hit+exp volt, mondanom se kell mindegyikből bőven cap felett vagyok -_-).
Az 5-ös ládából fixen esik egy Burden, illetve a nagyobb rare-kből (ship, evermaw - ezek óránként vannak és generalon mindig mondják, ha poppol) is van rá jó esély - kb heti 1x, mikor először ölöd.

Az 5-öshöz legendary cloak kell az accountra (ha a mainnek megvan, az altokat is beengedi-bedobja a szél).
Mivel az odáig bevezető úton nem kevés mob örködik - és mivel nem mindenki tud stealthelni/nem olyan erős, hogy beverekedje magát, kamikaze módszerrel is be lehet menni, csak utána ne engedd a spirit healernek, hogy felrezzeljen, hanem fuss vissza a hulládhoz.
A 2 nagy tűzelementál pont olyan messze őrködik a ládától, hogy nem húzod be öket mikor a ládát nyitod.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.554 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum