normal Powerlevelling avagy <2 nap alatt 85

Több
11 éve 7 hónapja #11580

1=>10 kezdoterulet1
10=>20 azshara(kozben toltam egy ragefire chasmot mert kb 2.5x annyi xp-.t adnak ott az insta questek mint azonos szintben mashol)
20=>25 ashenvale
25=>30 stonetalon
30=>35 southern barrens
35=>40 dustwallow(ogrefalvaban kezdeni)
40=>45 easternplaguelands(karavan quest sorozatok)
45=>50 tanaris(+arena questek)
50=>55-56 wintersprings
56=>57 blasted lands(akar csinalhatod tovabb is, en naltalaban abba hagyom a nagas questeknel)
58=>fullra kiporgetni hellfire-t (57tol hellfire ramparts questek nelkul egy full clear kb 100k xp)
terrokar "low-level" instak a questekkel
63ig Hellfire(fontos hogy a mag'har repu novelos kutyakiseros queste csinaljuk meg mivel nagrandba sok questet fogunk attol a frakciotol kapni)
63=>64 zangarmarsh
64=>67 nagrand(65on arena quest)
67=>68 netherstorm
68=>71 howling+coldarra(1-1 insta a questekert)
71=>73 dragonblight(en a nyugati undead campnel kezdtem)
73=>75 grizzly(kozben szinten 1-1 insta a questek miatt)
75=>76 grizzly+zuldrak arena + kis levelling zuldrakban
76=>78 (insta quest)
78=>80 icecrown a hordas leghajon a nelf DK-tol elkezdeni a chain questet az arena questekig , ha kell meg insta
80=>82 hyjal(BRC insta questek)
82=>83 deepholme(stonecore insta questek)
83=>84 uldum(nem a harrison johnsos resz, hanem a kutyaemberek questeket)
84=>85 tw +arena +lostcity questek

bar nem a tema cimevel kapcsolatos, megis levelinghez tartozik:

85=>86 jade forest (jade temple es brewery insta questek)
86=>87 valley of the 4 winds
(85=>87 2. opcio: ha resteden vagyunk ezen ket szint alatt, akkor dotolos classoknak ajanlom: a 4winds pools of puritytol jobbra lévő tavat(melyben teknos farmmal én 3 ora alatt 85rol 87-re leptem), 15%os banner hasznalata itt kotelezo ugyanis lefedi az egesz tavat, aoe classoknak: jade forest dawn's blossomtol délre a lejton lévő szarvas pakkok farmolása, itt nem tul effektiv a banner, de hasznaljuk CD-re, a packok 90-100k xp-t adnak)
87=>88 kunlai(88tol elerheto gate of setting sun normal dungeon is)
(87=>88 2. opcio: ha még mindig resteden vagyunk, akkor krasarang legdelibb szigeten: unga ingoo-n AOE farmolhatjuk a majmokat, itt lehetoseg van nagyobb pakkok huzasara is(15+), tehat tankok elonyben lehetnek(csak fizikai dmg-et tolnak))
88=>89 townlong steppes(mogu'shan ill. shadopan monastery insta questek)
89=>90 dread wastes questek
(89=>90 2. opcio: a scarban a 66,50-es koordinatol az 57,48 os koordinataig 5 db 8-10-es pakkot talalhatunk, ezek farmolasat tankként megkonnyiti, ha a 2. paragon-t is felebresztjuk, ezzel elerhetove téve az Iron Mantid enhancementet, Malik the Unscathed -tol)
Ja es igen, ezt erdemes atnezni minden teruleten, de csak ha utba esik wowrarespawns.blogspot.hu/p/list-of-rares-by-zone.html egy rare altalaban felér egy questnyi XP-vel, illetve mivel mar nincs cap a guild XP-n vehetsz ki bannert is 15% xp-set, ezt hasznalhatod rareknal.



Doh.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 10 éve 7 hónapja Írta: Mlnrmt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Inexx

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11590

Kösz, hogy ilyen részletesen leírtad a tapasztalataidat. Azt hiszem a módszeremre ráfér az upgrade :) valószínű ennek alapján húzom majd a pandámat.


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11591

Két rövid kérdésem lenne:

- van valamilyen addon, ami jelez, ha egy rare van a közeledben? Főleg olyan érdekelne, ami a pandásakat jelzi, potenciálisan ne menjek el egy mellett sem, csak azért, mert nem ismerem fel.

- a fly pointokat már megkapja egy karakter 'ingyen' nem kell felfedezni őket, legalábbis 1 -> 60as zónákban, a kérdés az, hogy ez kb mikor következik be? Értsd: tudod már használni őket, hogy átmenj a köv zónákba, avagy mountal kell közlekedni, mert csak magasabb szinten kapod meg őket automatikusan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11592

Classrun írta: Két rövid kérdésem lenne:

- van valamilyen addon, ami jelez, ha egy rare van a közeledben? Főleg olyan érdekelne, ami a pandásakat jelzi, potenciálisan ne menjek el egy mellett sem, csak azért, mert nem ismerem fel.

- a fly pointokat már megkapja egy karakter 'ingyen' nem kell felfedezni őket, legalábbis 1 -> 60as zónákban, a kérdés az, hogy ez kb mikor következik be? Értsd: tudod már használni őket, hogy átmenj a köv zónákba, avagy mountal kell közlekedni, mert csak magasabb szinten kapod meg őket automatikusan?

Első kérdésre: BC és attól felfelé az NPCScan jelzi őket, gondolom ha kijön a panda belerakják azt is. De valószínűleg nem fogsz elmenni mellettük, elég feltűnőek (szerintem).

Másodikra: elvileg amint szintben van a terület, megkapod a FP-t.


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11595

elvileg az npc scanbe akarmilyen mobnak az ID-jet belehet pluszba tenni. en ezzel nem foglalkoztam, megneztem a terkepet a link alapjan es ha utbaesett akkor megneztem hogy el e

a flypontokat igen megkapod, amint szintbe vagy


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11596

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #13417

AoE farm update


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16762

Az automatában megkapott fly pointok rendszerét kiszedték, ha jól láttam, valamint lvl28on úgy mentem át Stonetalonba, hogy előtte Ashenvaleből csak 2 q hub-ot csináltam meg, így ott nem kaptam questet.

Gondolom ez a 'normális', azaz valahol valamit még prequestelni kell, különben ott nem kapsz küldetést - emiatt alternatív lvl zone lehet, hogy ajánlott, abban az esetben, ha sok a heirloom / rested / instázás / monk a karakter, és így a lvl20 -> 25 pikk-pakk megvan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16763

25-től elvileg mar van "warchief's command" q amit a fovarosokban (pl og) a questestablatol kapsz, azt probaltad?


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16764

Mlnrmt írta: 25-től elvileg mar van "warchief's command" q amit a fovarosokban (pl og) a questestablatol kapsz, azt probaltad?

Volt ott egy, de az Ashenvale-be küldött (volna). Lehet, hogy ott van az indító quest, és onnan küldenek át, ezt majd megnézem ( de már csak 1.5 szint hiányzik, szóval lehet, hogy egyszerűen tolok egy 5főset és ennyi ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16765

Ha jol emlekszem stonetalon indito quest, ashenvaleben kezdodik. kb annyi hogy felulsz egy szekerre(vagy csak siman mounttal odamesz), miutan odaertel adja is az elso questet.


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16766

Ha nagyot nem tévedek ezzel kezdődik:
www.wowhead.com/quest=25945


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16768

jaja. amugy stonetalon nagyon jol daralhato, ezt kb. acsira szoktam csinalni altokkal, de foleg az elso fele kifejezetten franko.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16769

Volt vmi xp potion / flask, azzal mi lett végül, bekerült / hogyan szerezhető?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16801

Aki szintezett már monkot +xp-s cuccokban, mi a tapasztalat, hogyan érdemes?
A +95% xp miatt olyan gyorsan évül el egy - egy terület, hogy kb. a következőre való átmenetellel több idő telik el, mint a szintezéssel.
Miképp érdemes ez inkább - maradsz lvl30on is pl. Barrensen, nem mész tovább, majd csak lvl35ön mondjuk, az is hamar meglesz úgyis, vagy amint megvan a lvl up, egyből indulsz a köv helyre, hiába kerül negyed órába is akár az, mire átkutyagolsz ( nyilván ez inkább low lvl kérdés, amint van repülő mount, ez a kérdéskör egyszerűsödik, de az első 58 szintre áll ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #16804

Nekem quest és területfüggő volt teljesen. Ahol gyorsan, pörgősen tudtam questelni, ott maradtam még 3-4 szintet, tehát akár 1 egész órát is:) Pl Ungoro nekem ilyen. Folyamatosan van aktívan 5-8 quested, pillanatok alatt bedarálod őket, eközben csak a mobok öléséből 1 szint, aztán megcsinálom a monk napit questleadás leadás előtt és így még 1 szint 1 perc alatt. Ha jól rémlik 60-ig úgy húztam, hogy max 2-3 órát voltam összesen +xp buff nélkül. Eközben specifikusan jelentkezek instába, mindegyikbe egyszer a quest miatt. Többször nem is tudnál jelentkezni, mert olyan gyorsan haladsz, hogy addigra már vannak újabb insták. Monkkal simán kihealeltem bármit az agis BoA cuccban, semmi nehézség nincs benne.


Ne feledjétek gyerekek csak a puffin lekvár ad kitartást és mindent legyőző akaratot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.355 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum