normal Balance, és egyéb druid linktár

Több
8 éve 9 hónapja #22822

Íme egy gyűjtemény druid guide-okhoz, és fórumokhoz ():

Guide-ok:
www.icy-veins.com : class/talent és raid boss leírások
noxxic.com : hasonló, de kevésbé bőbeszédű, mint az Icy-veins
blizzardwatch.com : blogbejegyzések, cikkek
Talent specifikus honlapok:
www.fluiddruid.net : Elsősorban feral talenttel foglalkozó honlap
www.theincbear.com : Guardian talenttel foglalkozó honlap
www.restokin.com : Resto talenttel foglalkozó honlap
Fórumok:
forums.elitistjerks.com : leginkább a fórum rész ahol friss dolgokat lehet találni
www.mmo-champion.com : a fórumon vannak érdekes threadek
Blog:
blizzardwatch.com : blogbejegyzések, cikkek

Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Írta: Drak.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn, Aconteuslux

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #22824

Egy feral single target dps rotát tudna nekem valaki írni? Valahogy nem akar összeállni, még csak most kezdtem el vele játszani,ezért biztos én csinálok valamit rosszul, de rengeteg az üres járat pl. a rotámban, szóval egy hozzá értőtől szívesen venném a tanácsokat illetve talentokat, stat priókat, glypheket. Előre is köszi a választ.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #22825

Nekem is van mit meg javitsak balance szempontbol :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #22826

Proktor írta: Egy feral single target dps rotát tudna nekem valaki írni? Valahogy nem akar összeállni, még csak most kezdtem el vele játszani,ezért biztos én csinálok valamit rosszul, de rengeteg az üres járat pl. a rotámban, szóval egy hozzá értőtől szívesen venném a tanácsokat illetve talentokat, stat priókat, glypheket. Előre is köszi a választ.

www.icy-veins.com/wow/feral-druid-pve-dp...-cooldowns-abilities
En innen (icy-veins) szoktam nezni rotakat az altokhoz.


Up the Irons!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #22828

Én is az icy-veins-t használom általában, de mint írtam valami nem áll össze. Amit itt leírnak, ez alapján nagyon sok az üres járatom rota közben, de az is lehet, hogy a feral ilyen. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #22844

A feral mindig is energy hiányban szenvedett (kivéve Berserk alatt). Pont emiatt fontos, hogy az energyt, illetve a combokat a lehető legoptimálisabban költsd el.

Rota nincs, prio van. simulationcraft.org-ról meg tudod nézni a priot, szép hosszú lista, jó pár if-fel :).

Ha lesz rá időm, talán leírom.

Single targetre jelenleg a DoC-os, HT-s talent a nyerő, két targeten egy picivel talán jobb a Moonfire-ös talent, de nem túl sokkal.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Proktor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #22908

6.2-ben a Moonfire talent dps-e mennyit esik? "Moonfire (all-specializations) now deals 4% less damage."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #22911

Fightoktól függ, de az összdamagem 10 és 15%-a közt szokott lenni a Moonfire (direkt sebzés és dot összesen). Ha azt vesszük, hogy mondjuk a teljes damagem 13%-a csökken 4%-ot, akkor nagyságrendileg 0,5%-os összesített dps veszteség. (megjegyzem, hogy ha 4%-ot írnak, akkor tuti nem 4%-ot veszt, de ez majd pontosan kiderül)
Én inkább critre vagyok öltözve, ha masterys lennék, ahogy a HT-s talenthez kellene, akkor kevesebb lenne a Moonfire sebzése és így a csökkenés is.


Ne feledjétek gyerekek csak a puffin lekvár ad kitartást és mindent legyőző akaratot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #23017

T18 és 6.2 olvasnivaló
Még nem olvastam végig, de eléggé eltérő vélemények vannak benne.

Trinketek terén elég sokféle, és egymásnak ellentmondó vélemény van, viszont gyanúsan rá fogok szállni a healerek int+spirit+use-ra crit trinketére :)

Ami kissé zavaró változás, és figyelni kell rá: Starfall cd eltűnt, így simán el tudod sütni a 3 charge-ot chainben, amivel elég sok dps-t bukhatsz, mert az újat csak az aktív starfallból hátralevő idő 30%-ával toldja meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #23873

Amit kihagytam, balance tracker:
Én jelenleg ezt a WeakAuras trackert használom: www.icy-veins.com/forums/topic/7073-wod-...rs/page-2#entry81951

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.116 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum