normal 5.4.8 Patch - SoO nerf(szerűség)

Több
9 éve 10 hónapja #18995

Az 5.4.8-as patchben a korábbiakkal ellentétben a Blizzard nem a SoO-t fogja nerfelni, hanem a karaktereket fogja buffolni, méghozzá úgy, hogy az itemek valorral az eddigi 8 helyett 16 item levellel lesznek upgradelhetőek.

Minden jelenleg 2/2-re upgradelt cucc 2/4 re fog váltani, és 500 valorét újabb 8 itemlevelt lehet rátenni. Szintén újdonság, hogy Timeless Coinból lehet majd valort vásárolni (3000 TC = 100 Valor). Emiatt akinek esetleg nem áll rakatra a Timeless Coin, az kezdjen el belőle készleteket felhalmozni, hogy minél hamrabb lehessen minden cuccot upgradelni. 30 updatehez kell 7500 valor, ha valor cap-en vagy, akkor 105 000 Timeless Coin + 3000 valorból upgradelhető minden. Aki mindkét kezében más más dolgot tart, annak 120 000 Timeless Coin fog kelleni. 

Várhatóan 1 vagy 2 hét múlva kerülhet live-ra a patch.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #18996

Hat nem orulok.... :/ Egy sima nerfnek jobban orultem volna, mint ennek a farmolos style-nak, raadasul dupla annyiba kerul mint az alap upgrade...es gondolom a valor cap ugyanugy marad 3K. Ez igy, a kifuto kontentben, amikor kb raidekre logolnak be az emberek plane fusztralo.


*Minsa=Asmi=Navan*
Utolsó szerkesztés: 9 éve 10 hónapja Írta: Minsa.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #18998

Igaza van Minsa-nak, pláne healerként, off-gear nélkül iszonyat kihívás és időigényes lesz farmolászni, pláne úgy hogy jövő héten vizsgaidőszak... :D


Perpetual, indefinite, relentless...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #18999

Azért ha valaki kicsit is csinálgatta a szigetet akkor az a 120k Timeless coin annyira nem elérhetettlen menyiség.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19000

Mondjuk nekem tippre 50k coinom sincs, foleg mert elkoltogettem. Es ruhellem azt a szar szigetet. Szoval ez igy szopas. Raadasul ha kiesik egy warforged cucc, akkor 1000 valort kell majd elkoltened az uj upgrade-re, ha hc itemet cserelsz.
Durvan motivalt lettem... Egy sima 5%-os nerf sokkal jobb lett volna.
De hat ez van, a semminel jobb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19001

Én örülök, hogy ezt a megoldást választották, nem pedig a content nerfet. Ez utóbbi ugyanis kevéssé teszi édessé a sikert, az item upgrade-et könnyebben veszi be a gyomrom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19002

mindenesetre javaslom mindenkinek hogy ertelmes sorrendben nyomassa majd az upgrade-eket:
eloszor a hc warforged, aztan a sima hc, normal warforged, legvegul a normal cuccokat, meg akkoris, ha mondjuk egy hc warforged gyururol van szo es nem annyira eroteljes a bonusz. tippre a guild fele szivni fog igyis-ugyis a valorral.
(dejo hogy pont a fegyom hc warforged :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19003

Elvileg erre is vonatkozik majd a heti 1000 valor cap. Vagyis egy héten max 30.000 coin-t lehet beváltani, ha semmi másból nem jön be valor.
Ami érdekes lesz talán, így sok alt-al, hogy bent hagyják-e a valor of the ancients buffot. Vagyis ha kiszedem a cap-et mondjuk a sámánommal coin-okból, akkor a warriornál 3000 coin 150 valor-t fog-e adni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19005

A heti 1000 valor capet a coinok beváltásával sem léphetjük túl, tehát a patch utáni héten max. 4000 valorral tudjuk upgradelni a cuccainkat, vagyis legalább 3-4 hét amíg az összes cuccot feltudjuk upgradelni és a coinokat sem fontos farmolni, elég ha capeljük a valort minden héten.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19006

4/4-es csimmában gyorsabban fut majd Thok elől a nép, és nem válik majd dínó-eledellé? :)
Hajrá lányok és srácok, dugítsátok el a goblin szupergépet és fújjátok le rovarírtóval a sáskákat mielőbb!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19007

Azért jópár dolgon segít az a +8ilvl, egyrészt a trinketek amik CD-t csökkentenek jobban csökkentik, másrészt a DPS és HPS exponenciálisan nő az iLVL-el. Szerintem simán 20% feletti DPS és HPS növekedés lehet csak az upgradekből, ami azért nagyon sok fightot jelentősen egyszerűsít.
Azt nem tudtam, hogy a Valor cap erre is érvényes ennek ellenére értelmes lehet coin-t betárazni, ha valaki nem tud minden héten cap-en lenni valorból.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19008

Szerintem pont annyiba kerül, mint az eddigi upgrade, nem dupla.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19009

Én ha jól értem, dupla akkor lesz ha új itemed esik ki, akkor 8x250 valor kell míg teljesen fel nem upgradeled.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19010

Mármint 4x250


Ne feledjétek gyerekek csak a puffin lekvár ad kitartást és mindent legyőző akaratot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19011

Így már értem a duplát.
Mondjuk ha egyszer minden item fel lesz upgrade-elve maxra, akkor már egy-egy új item-et nem vészes maxra fejleszteni. Főleg, hogy nagyon kevés upgrade esik már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19012

Ferrata írta: Én örülök, hogy ezt a megoldást választották, nem pedig a content nerfet. Ez utóbbi ugyanis kevéssé teszi édessé a sikert, az item upgrade-et könnyebben veszi be a gyomrom.


Csak a 20%-os nerf mindenkinek 20% míg az ilvl növeléssel egyeseknek 20% másoknak csak 8-10% dps/hps buff. Szerintem sokkal nehezebben balanceolható ez a fajta buff mint az a fajta nerf. Lehet így kissé át fog rendeződni a dps/hps rang lista.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19016

Skaven írta: (...)
eloszor a hc warforged, aztan a sima hc, normal warforged, legvegul a normal cuccokat, meg akkoris, ha mondjuk egy hc warforged gyururol van szo es nem annyira eroteljes a bonusz.
(...)

Ha optimalizálni akarjuk az upgrade-et (adott valorért a lehető legnagyobb buff), akkor mindig a legnagyobb main statot adó itemmel kell kezdeni. A buff fix, kb. 4%, így ha egy 572-es gyűrűt húzol fel, az 52 (ill. 54 pontot ad), ha egy 566-os cipőt, az meg 67-es (ill. 69-et).

Egy 572-es gyűrűt valószínűleg nem fogunk lecserélni már ebben a contentben, ennek ellenére én nem annál kezdeném az upgrade-et.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19019

Futurepunk írta:

Ferrata írta: Én örülök, hogy ezt a megoldást választották, nem pedig a content nerfet. Ez utóbbi ugyanis kevéssé teszi édessé a sikert, az item upgrade-et könnyebben veszi be a gyomrom.


Csak a 20%-os nerf mindenkinek 20% míg az ilvl növeléssel egyeseknek 20% másoknak csak 8-10% dps/hps buff. Szerintem sokkal nehezebben balanceolható ez a fajta buff mint az a fajta nerf. Lehet így kissé át fog rendeződni a dps/hps rang lista.

A technikai megoldás legyen a Blizz gondja, ha ettől én hasonló élvezettel tekerem ki a boss nyakát, akkor a legkevésbé sem zavar. Én lettem erősebb (egyelőre úgy tűnik ésszerű keretek közt, ellentétben ICC-vel), nem a boss gyengébb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19021

Általában 2kezes fegyver, Chest, gatya, fejes a sorrend, ezt boríthatják a cd csökkentő trinketek.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19025

ez a sorrend eleg nyilvanvalo, de ha elhasznalod az osszes valorod, aztan a kov resetben lecserelsz harom cuccot valahogy, akkor ott fogsz allni hogy tok foloslegesen upgrade-eltel annyi mindent.
nyilvanvaloan egyre kevesebb loot kell az embereknek, tehat ez nem jelent feltetlenul problemat, de akkoris celszeru figyelembe venni a sorrendnel, hogy fogod-e cserelni a cuccot. valoszinuleg a HC set itemeket nem fogja senki varialni mar az esetek nagy reszeben, tehat pl a chest jo valasztas lehet. vagy akinek van HC Thokbol sityoja az szinten kevesbe kell aggodjon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.187 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum