normal Simcrafting

Több
11 éve 2 hónapja #13925

…avagy mi is az a Simulationcraft, mire jó, és mire nem ?

A neten rengeteg teljesítmény – elemző, BiS loot lista, statisztikák súlyozására szolgáló, és a használandó rotációt bemutató oldal van, nem számítva a különböző classokra és specekre vonatkozó leírásokat és kitalációkat. Mindenki látott már leírást a saját specéről, ahol leírják, hogy a crit > mastery, vagy épp, hogy haste > crit, ne adj isten azt is, hogy adott esetben a 1 agility az 1.6 mastery-vel ér fel.

Bővebben...

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Bernatella, Mégöt, Skaven, Mlnrmt, Norval

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #13926

Nagyon jó kis leírás.Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #13935

Ha esetleg valaki a simcraft első indításakor a hiányzó "MSVCR100.dll" hibába futna (szerintem ez win7 usereket nem érinti..viszont én XP SP3 alatt találkoztam vele (munkahelyi gyenge gép) ) akkor ezeket le kell letölteni és telepíteni:

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)
Microsoft .NET Framework 4 Client Profile (Web Installer)


GL

Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja Írta: Norval.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14394





Szuperfontos:


A táblázatban NEM szerepel egy csomó dolog, pl a rotációkat se szabták át a legtöbb specnek, hogy 5.2-re ideális legyen ( ezért nincs benne pl. az arcane mage sem, ráadásul crash-eli a simcraftot ).
A tabella elején lévő specek azért húznak el, mert ebben a gear-ben benne van már pl. a legendary gem is; és itt, aki brutálállat mennyiségű hastet-t szed össze, annak a trinket / legendary gem 2x annyi sebzést fog hozni -> ezért is szállt el pl. a Monk.

Úgyhogy a táblázatra ( a szokásos, Simcraftot illető fenntartások mellett ) duplán igaz, hogy aki erre hivatkozva mond valamit, az ne lepődjön meg, ha nem veszik teljesen komolyan.
Ellenben egy képet már mutat specek tekintetében, ezért is mertem kitenni ( bár gondolkodtam rajta, merjem -e ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.142 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum