× Challenge mode leírások

normal Temple of the Jade Serpent

Több
11 éve 1 hónapja #14156



Ami elsőre jól látszik:
- Az első bossnál az összes elementált odahúzák a bosshoz a pacákkal együtt, amíg megy a blabla, addig lehet nyúkolni (itt majd egyet tudok banish-elni, hogy kevésbé fájjon).
- Második bossnál először a halacskáig húztak össze mindent, aztán a maradék trash-t szintén odahúzták a bosshoz, hogy amíg el nem indul a fight, hasznosan töltsék az időt.
- Kint a téren nem húztak mindent össze egybe, az nagyon fájna. elmékeim szerint a 3. bosson a tócsák különösen nagyot sebeznek.
- Sha boss előtti 3 trash számomra nem volt világos, hogy azokkal mi történt.
- A bossnál az első addos fázis után kihúzták a térre. Gondolom azért, mert a második addos fázisnál (ilyenkor ha jól tudom, nem sebezhető a boss), visszaszaladt a boss a helyére középre, ahol sebezhetetlen lenne, de a szaladgálás ideje alatt kinyírták, és lett öröm ét bódottá.
Nem tűnik űrprojektnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14157

jó kis videót találtál - az a dk tankol aki leszólózta a fél világot :D

amúgy pár gondolat a megjegyzéseidhez:
első boss - majd megnézzük, hogy zedi mennyire bírja a pofonokat, és csak azokat az addokat cc-zzük amiket a boss idéz és odajönnek a healre (banish + sámán is tud elementált kötözni + fagyi)

sha előtti 3 trashel az történt, hogy hunter elvitte őket a sarokba, addig többiek befutottak a másik sarokba, hunter FD, addok visszamennek ki a lépcsőhöz, aholis már aggro rangen kivül vannak bossfight alatt (nem tudunk elfutni mellettük mert átlátnak az invizibilityn).

- bosst nem a térre - hanem a teraszra húzzák ki - nem mindegy ;)

de látszik, hogy szoros az idő, szóval ha elsőre csak silver lesz meg annak is örüljünk vincent


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14165

Egy gondolat hozzá. Én nem láttam nálluk Bl buffot. Azzal viszont mi nyerhetünk. Ha ugyanis eltoljuk első bossra akkor lejárthat az utolsóra és nem lesz annyira szűkös akkor.


NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14166

Hunter tolja pettel első boss elötti mass aoe groupnál és utsó boss pullnál.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14168

Jaja, én is a teraszra gondoltam, csak teret írtam.
Azt, hogy ki a tank, nem figyeltem, sorry. De azért remélem, extra motivációt tud adni Zedinek:P
Szerintem lehetne azt, hogy először végigfutunk, ahogy sikerül, felmérjük, hogy hol mennyit bírunk, aztán összerakjuk, hogy mi kell ahhoz, hogy a goldot behúzzuk, és letakarítjuk újra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14195

szerintem az egyik legegyszerubb CM. dk tankkal talan tenyleg lehetnek problemak az elejen, de amugy siman osszehuzhato minden, nem kell CC.
a masodik boss elott esetleg szorakozhattok invis. potival is, akkor ott ki lehet hagyni 2-3 pakkot (nem tudom mar mennyi mobot kotelezo leverni), azzal egesz sok idot lehet nyerni. ebben az esetben az insta elejen menjen egy dps poti, aztan ugye nem lesz tobb 10 percen at. ha nem nyomtok invist, akkor meg menjen persze CDre.
a harmadik bossnal elvileg kb. minden ability one shotol. ezt mi nem probaltuk ki, ezek azert siman kikerulhetoek.
a hunteres trukk meg kb. alap az utolso boss elott, eleg sok idot lehet ezzel is nyerni. lehet meg azzal is probalkozni, hogy CCben tartjatok ezeket a mobokat, vagy legalabb 1-2ot beloluk, csak az meg kenyelmetlen, hogy bossfight alatt ezzel kell foglalkozni meg, de azert annyira ez sem bonyolult.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14204

A Glory of the Pandaria Hero öcsihez már csak 1 hiányzik: a Cleaning Up ,
hogy úgy öljük meg a főbosst, hogy még rajtunk van Wise Mary buffja, vagyis másodikként kell ölni a vizes bosst és onnantól 5 perc.
Ez nem challenge mód, csak hc, szóval élvezhetjük a jobb felszerelésünk adta előnyöket -> összehúz aoe
(+ sha előtti 3 addra hunter FD trükk + kihúzni bosst a teraszra).

Vasárnap (02.17) este 9-re keresek pár segítőkész embert (tank-healer-dps), cserébe persze szivesen segitek én is megcsinálni nekik a hiányzó öcsiket (akár rögtön utána, ha van rá kedv).
Köszi előre is.


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!
Utolsó szerkesztés: 11 éve 1 hónapja Írta: Mistake.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14247

Moncherry, Kapszlock és Inexx segitségével (én tankoltam! :D) meglett az öcsi és így a piros gyíksárkány mount.
Köszönöm!


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!
Utolsó szerkesztés: 11 éve 1 hónapja Írta: Mistake.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.169 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum