× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Guild találkozó

Több
4 éve 3 hónapja #16286

Barátnőmmel érdekel minket az ötlet.
Majd részletekről beszéljünk valamikor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #16287

Perpill csak annyit tudok előre hogy valószínűleg csak szombat délelőtt tudok menni de családostol tehát nekünk egy faházba kellene egy 3 ágyas szoba 1 éjszakára.

"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #16288

Engem is érdekelne a dolog.

Több
3 éve 1 hónapja #19661

Szept 6-án szombaton Budapesten tartózkodunk Moncherryvel.

Érdekel valakit/valakiket egy IRL összeismerkedés és bandázás az esti/éjszakai órákban?
Amolyan beülős-beszélgetős szeánszra gondoltunk.

Több
3 éve 1 hónapja #19662

Benne vagyok!

Több
3 éve 1 hónapja #19663

Kapszlock írta: Szept 6-án szombaton Budapesten tartózkodunk Moncherryvel.

Érdekel valakit/valakiket egy IRL összeismerkedés és bandázás az esti/éjszakai órákban?
Amolyan beülős-beszélgetős szeánszra gondoltunk.

Csatlakozom!

Több
3 éve 1 hónapja #19664

Igérni nem tudok semmit, de igyekszem úgy szervezni, hogy meg tudjak jelenni. Hol, hánykor?

A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Több
3 éve 1 hónapja #19665

pontos helyszínt még nem tudok, főleg azért, mert nem igazán tudom, hol van Pesten valami jó beülős hely, de én olyan este 8 körüli kezdéssel gondoltam.

Ha valakinek van javaslata, hogy hol találkozzunk, hát elő vele:)

Ha más nem, akkor marad Wailing Caverns :P

Több
3 éve 1 hónapja #19666

Az a "nagyon" eredeti ötletem támadt, hogy az Fs-en a Pótkulcsba szervezik a bulikat, akár megnézhetnénk mi is (megközelítés ezen a linken található ). Mielőtt megkérdeznétek, jómagam még nem jártam arra, de nem érzem különösebben rizikósnak a helyszínt.

Ha nem szimpatikus, akkor a Deák tér - Ráday utca tengelyen nézzünk szét.

Több
3 éve 1 hónapja #19667

Nekem/nekünk jó.

Több
3 éve 1 hónapja #19668

Valószínű nem fogok tudni menni, de helyet ajánlani tudok: Szlovák söröző
Evésre, ivásra és beszélgetésre is tökéletes, és jól megközelíthető.

Több
3 éve 1 hónapja #19673

Nekem valószínűleg jó és benne is vagyok. De 100% biztonsággal nem tudok mondani semmit :) Ha romkocsmákat szeretitek nekem a Szimpla kert nagy kedvencem, de kicsit hangos a zene vagy a Deákon elég sok hely van. Fröccsterasz stb.

Több
3 éve 1 hónapja #19682

Sziasztok!

Én is szívesen elmennék, de én csak 11-ig tudok maradni. Tudjátok én vidéki vagyok.:-)
Majd írjátok meg hol lesz a találkozó.

Csáó

Több
3 éve 1 hónapja #19683

A szlovák sörözőben szintén sok évvel ezelőtt jártam, de jó emlékeim vannak róla.

Még egy helyet bedobok, a Mosselen Belga söröző (XIII. kerület Pannónia utca 14.) már közelebbi emlék, nagyon hangulatos hely, és remek sörök vannak. Azért árban már a romkocsmák fölött, de szerintem még nem vészes, és úgysem berúgni megyünk, ugye :)))

https://hu-hu.facebook.com/mosselenbelgianbeercafe

Több
3 éve 1 hónapja #19686

Naderb írta: Azért árban már a romkocsmák fölött, de szerintem még nem vészes, és úgysem berúgni megyünk, ugye :)))

Egészen biztos vagy abban, hogy nem "enrage" lesz a vége? XD

Utolsó szerkesztés: 3 éve 1 hónapja Írta: Ferrata.

Több
3 éve 1 hónapja #19690

no, megtaláltam a helyünket:

Dive Cafe & Bar

Helyszín: ITT

Olcsónak mondható állítólag, nincsenek sokan, free wifi, asztalt foglalok.

10 főre foglalom be, de szerintem el fogunk férni, ha esetleg többen leszünk.

időpont:
Szeptember 6.
20:00

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ferrata

Több
3 éve 1 hónapja #19701

A free wifi azért szempont, mert mindenki visz laptopot és nekimegyünk Siegecrafternek?

Egyébként most az a valószínűbb, hogy tudok menni.
Csak nagyon vívódok, hogy autóval megyek és csak bambizok. De az nem az igazi. Vagy tömegközlekedek, de akkor meg messze van. Kemény kérdés.

Több
3 éve 1 hónapja #19702

Vagy jössz autóval és hívsz sofőr szolgálatot ;)

Több
3 éve 1 hónapja #19714

Várunk Mindenkit 8-kor,gyertek :)
Kapsz száma benne van katakternoteba ingame ha kell.

Több
3 éve 1 hónapja #19715

Én sajnos nem fogok tudni menni, vigyáznom kell a kölykökre :(
Jó szórakozást.

A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Oldalmegjelenítési idő: 0.142 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum