× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Guild találkozó

Több
2 éve 1 hónapja #24500

http://allinpub.hu/ 
ez a hely van egyelőre kinézve, de még lehet lecsekkolom.
egyéb ötletek jöhetnek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 1 hónapja #24515

Mivel az All-in pub-ban nincs kaja, így maradunk egy korábbi helyszínnél:

Galéria Café Pub 

Update: 

Asztal lefoglalva 2015.10.17. délután 18:00-ra Hartmann Péter névre. 

10-12 főre foglaltattam le. És szóltam, hogy spájzoljanak abszintból. 
Kérdezte a csaj, hogy 4-5 üveg kell-e, de mondtam, hogy 2 üveg elég lesz.

Szóval ne okozzatok majd csalódást

Utolsó szerkesztés: 2 éve 1 hónapja Írta: Kapszlock.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 1 hónapja #24518

Ez az a hely, ahol en is megjelentem, de kesve es ezert annyi abszintot diktaltatok belem hirtelen, hogy "hazaerve" csak negykezlab voltam kepes helyvaltoztatasra?

Több
2 éve 1 hónapja #24519

Azaz :D

Több
2 éve 1 hónapja #24521

Sikerult osszeszednem valami bakterialist meg mikrobat, ezert nem biztos, hogy megyek, de ha megyek is, a fogyasztasbol nem fogom kivenni a reszem.

Több
2 éve 1 hónapja #24523

Én sajnos nem tudok menni.

A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Több
2 éve 1 hónapja #24548

Koszcsi mindenkinek, fun volt, az este vegen Ferrratat es Gyvit teljesen onjaro allapotban eresztettuk szelnek Drakkal (kulonben nyilvan ilyet nem tettunk volna), minden tovabbi felelosseg a mindenkori aktualis GM-et illet meg.

Több
2 éve 1 hónapja #24549

Avagy Ferratanak a vegere osszegyult eleg mana egy holy shieldre, viszont Gyvinek erosen fogyoban volt az energy-je :)

Több
2 éve 1 hónapja #24552

Kösz srácok, nem volt para!

Több
2 éve 1 hónapja #24554

Poti, flask és kaja használat a 2015.10.17-i raid napon.
Külön gz az abszint fogyasztáshoz, mely 3-mal meghaladta az eddigi csúcsot.
Ferrának kellett egy Soulstone, hogy a wipe után felkeljen, de végül mindenki elégedetten térhetett vissza a Garrisonjába.
Naderb world bosst többször is meg akartuk lepni egy ninja pullal, de erről végül letettünk.

Mellékletek:

Több
2 éve 1 hónapja #24555

Pedig annyi loot várt volna benneteket! Van itthon kb 30 liter házi pálesz..

Képek lesznek?

Jó lett volna menni, de majd legközelebb. 

Több
1 éve 10 hónapja #25086

A minap felmerült, hogy lesz-e ismét guildtali. Lesz? :)

Több
1 éve 10 hónapja #25087

Én benne vagyok.

Több
1 éve 10 hónapja #25093

Lomi és én is, ha Lomi nem dolgozik:)

Több
1 éve 10 hónapja #25094

Ha szívesen láttok minket, akkor Kapsszal mi is elmegyünk :)
De se abszintot, se zombi koktélt nem akarok látni, főleg az utóbbit :)

Több
1 éve 10 hónapja #25096

Ezt nem is értem.
Mindenki azt várja, hogy szervezzétek meg! :D

Több
1 éve 10 hónapja #25097

Szeretnék egyszer úgy guild talira menni, hogy vendég vagyok, nem szervező :) álmodozzak? :)
De ha nekem kellene szervezni, akkor a február 6 vagy február 20 lenne a megfelelő dátum, nektek?

Utolsó szerkesztés: 1 éve 10 hónapja Írta: Monsi.

Több
1 éve 10 hónapja #25098

Nekünk mindkét dátum jó:)

Több
1 éve 10 hónapja #25099

Nekem csak a február 6 jó.

Több
1 éve 10 hónapja #25101

Halihó!

Engem se hagyjatok ki. Nekem egyelőre mindkét időpont megfelelő.:-)

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum