× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Guild találkozó

Több
12 éve 2 hónapja #7413

Ugyan elsődlegesen nem (fetlétlen) egy guildtalálkozóról készültem ide írni, de a Téma ezentúl itt lesz, bármikor valaki szervezne kis (vagy nagy) sörikézést, vagy akármit.
Én most az aktuális koncertemet jöttem hírdetni, aminek a facebooklinkje a következő:
www.facebook.com/events/347109081965775/
Itt megtaláltok minden fontos infót, illetve pár linket a zenekar eddigi rögzített munkásságáról, de természetesen minden felmerülő kérdésre válaszolok.
Akinek nincs facebookja, annak pár info: (előre is elnézést kérek, de csak ki fogom másolni, ugyanis kicsit tanulnom kéne már pár órája)
Dátum: Február 24. péntek 19:00 (koncert 20:00kor kezdődik)
Helyszín: Budapest, Dürer Kert, Nagyszínpad Link
Leírás, linkek:
A vizsgaidőszak és a fő síszezon után a JOKER zenekar ismét "betör a bizniszbe", hogy egy érdemes kortárs költő szavaival éljek. Február 24-én óriási koncert-pártit csapunk a Dürer Kert nagyszínpadán és közvetlen környezetében, ahova mindenkit várunk nagy erőkkel, ismétlem Nagy Erőkkel. A koncert(ek) után a zenekar a helyszínen mulat tovább, úgyhogy tegyetek Ti is így!
Az estére a beugró nem több 500 jómagyar forintnál, amit le is tudtok fogyasztani, úgyhogy az anyagiak miatt sincs semmi aggódnivalónk!
Az előadás 20:00-kor veszi kezdetét, szűk egy óráig tart, majd ezt követően a húrok közé csap a Fatal Error is, biztosítva a további bulihangulatot.
A JOKER több új szerzeménnyel is készül e páratlan eseményre, így rajongóink és a kedves (egyelőre nem rajongó) közönség a régi klasszikusok mellett új dalokat is hallhat majd, melyek közreműködésével egy szenzációs számlistával ellátott este elébe nézünk.
Ottali, és ne feledjük:
Néma gyereknek anyja se gyertek dzsókerkoncertre mint macskát sz@rni!

Rokk!

www.youtube.com/user/Jokermusicofficial/videos

Ugyan azzal kezdtem, hogy nem guildtali, de a koncert után úgyis sörözés a terv, szívesen lazulnék Veletek utána, úgyhogy nevezzük is bárminek, gyertek minél többen! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7414

Flekszi, ez egy nagyon csúnya módszer arra, hogy közönséget szerezz magatoknak... :D.

Komolyra fordítva a szót, bírom a Dürert, ha kevésbé ismert bandák lépnek fel (nem tudom, hogy nálatok mire lehet számítani), az ötszáz forint meg nem is sok, bár olyan sok mindenre nem lehet költeni az ottani árakat ismerve xD. Ö, igen, smucig is vagyok. De attól még jó az ötlet, engem érdekelne :).

(EDIT: hű, ott lesz az egyik legjobb barátom exe, még talán bunyó is lesz! o_O)

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Rhaia.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7415

Ebből mi még nem kapunk pénzt, úgyh nem így kell nézni :) Csak olyan érdeklődőek voltak többen is az IRL topicban (majd ingame), hogy gondoltam ellátom a jónépet infóval, akit érdekel az ilyesmi.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Zino.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7424

Kösz az infót Flekszi! Szívesen elmennék, de erre sajnos minimális az esély...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7425

Sajnos én is csekély esélyt látok arra, hogy ott legyek: Kolozsvárról nehéz lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7431

Mi 2-3 havonta szoktunk Classrunnal guild talit szervezni itt Debrecenben csak kevesen jönnek el:P


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7443

Mégöt, azért remélem elnézed, ha a csütörtöki raid után beírt "akkor holnap este jössz sörözni?" találkozókra nem utazott Debrecenbe senki. :P

Amúgy egy budapesti sörözésben benne lennék, ha van rá a régebbi tagok közül is jelentkező. :)

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Derrewyn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7462

Ha Bp-en lenne valami egyszer, akkor jó eséllyel be tudnék beugrani.

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7489

[quote=
]
Amúgy egy budapesti sörözésben benne lennék, ha van rá a régebbi tagok közül is jelentkező. :)[/quote]

Egy össznépi sörözésben én is benne lennék, ha valaki megszervezi egy fix időpontra, Pesten.


BEEP BEEP I am a JEEP!
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Vezu.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7681

Kedves mindenki!


Eldőlt az időpont, így megírom ide is.
Előreláthatólag február 17.-én, pénteken, lesz egy könnyed iszogatás itt, Debrecenben.
Várhatóan megjelenik majd a helyszínen Rhaia, Sellő, Még5, Gaia, Dub, valamint én is tiszteletemet teszem.
Az aznap esti program eléggé kötetlen, valszeg a beülünk pár sörre vhová kategóriát fogja kimeríteni ( első körben azt mondanám, hogy a Füredi söröző nevű műintézmény lesz az, ahová megyünk majd ).
Értelemszerűen vmi szálláslehetőséget összehozunk, legyen hely mindenkinek ( remélhetőleg ), aki nem debreceni. Másnap még lehet városnézni / józanodni, majd menni mindenkinek, amerre lát.

Aki még akar / szeretne / tud / nem lakik messze / stb., jöjjön, sok szeretettel várjuk!!!
Semmi extra apropója nincs a dolognak, az alkalom az, hogy a fentiek épp erre járnak majd az említett időpontban.
Valszeg felbukkan majd pár emberke, akit lehet, hogy a játékból nem ismertek, de nem fognak kilógni a sorból. :)

Ahogy az időpont közeledik, majd még egyeztetünk, akkortájt lesz Bálint nap is, ha erre akar vki számolni esetleg, akkor az előző hétvégén vigye el az asszonyt vmi wellnessbe.
Addig is, ha vkinek kérdése van / jönne, akkor írjon ( pl. Littlet is ki lehet rángatni a barlangjából ;) ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #8290

No, Class, akkor péntek vagy szombat lesz végül? A péntek nekem/nekünk talán egy kicsit kényelmesebb lenne anyagilag, de igazából a szombat sem okoz semmiféle gondot, csak azért jó lenne tudni :P. Má-ár ha lesz valami, és nem jön közbe semmi, mint ahogy említetted.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #8291

Közbejönni közbejött, nem úgy lesz, ahogy terveztem.

De a péntek marad, majd jól kitalálom, hogy hogyan oldom meg a megoldanivalót. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #8431

Akkor ma este, mondjuk egy jó órával előtte szóljatok már majd plz, hogy kb.-ra mikor érkeztek.
Debrecenieknek egy link , hogy hol is van, ha esetleg nem tudná, direktben úgy szerkesztettem meg, hogy Gaianak jó legyen, ha már nem jár csak Egyetemre.
Ritka bonyolult útvonalat vázol fel a Nagytemplom -> Füredi kapcsolatában.
Akkor este!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #8448

nem tudok menni mert szüleim lejöttek Debrecenbe házat nézni és hazajöttem velük Y.Y sry pedig mondtam nekik, hogy ne ezen a héten jöjjenek


\"Nem az az igazi hős, aki vakon harcol a jóért, hanem az, aki megízlelte a gonosz gyönyöreit és magától rájött, ellen kell annak állnia minden erejével.\"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #8464

Nekem is kimaradt sajna, a gyerekek nem akartak aludni. Remélem ittatok az egészségemre valami kólát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 1 hónapja #8465

Littleboy írta: Nekem is kimaradt sajna, a gyerekek nem akartak aludni. Remélem ittatok az egészségemre valami kólát.

Én ittam az egészségedre egy barackos jegesteát! :) Sőt, még gyógyszer is volt benne! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14132

Kedves Mindenki!

Pár hete már mocorog a fejemben a gondolat, hogy jó lenne egy guild találkozót (vagy valamit, ami annak látszik) összehozni. Ennek a megszervezése azért nem egyszerű, ha figyelembe vesszük azt, hogy vannak, akik külföldön élnek. Ezért a tervezhetőség kedvéért én úgy gondolom, hogy ha most (vagy mostanában) kitűzünk egy nyári időpontot, akkor a külföldön élők is tudnak esetleg úgy intézni maguknak szabadságot, meg ilyesmi, amennyiben meg kívánnak jelenni.
Ami tisztázandó kérdésként felmerül első körben:
- időpont
- helyszín (javaslom, hogy Budapest vagy környéke)
- időtartam
- program.


Én úgy gondolom, hogy akár olyan is lehetne, hogy lehetne hozni barátot/barátnőt, férjet/feleséget, gyerekeket, igazából a kitalált program függvényében ez majd eldőlne.

Én speciel hajlanék egy olyanra, hogy egy két napos (egyik reggel/délelőtt érkezős, másnap délután/este távozós) összeröffenés egy üdülőben akár minden igényt ki tudna elégíteni. Lehetne hozni családot, kicsinek (de akár a nagyoknak is) játék, stb, lehetne sütni-főzni, este aki akar, le is részegedhet.

Úgyhogy amennyiben van igény ilyesmire, akkor azt jelezzétek, aztán megszervezhetnénk egy ilyen csapatösszerázót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14133

Engem érdekelne, társasozni, inni, utazni szeretek.
Ellenben a nyár már most elég zsúfoltnak néz ki - lesz több lagzi is, és mind előtt legénybúcsú, úgyhogy kb a hétvégék fele már most telített.

De szeretnék eljutni ide ( főleg, ha Még5 is jön, és elvisz :) ), bárhol is legyen ( bár vidéknek jobban örülnék, mondjuk Pest mellett vmi kisebb faluban v hasonló ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #14249

Július jó lenne, úgy néz ki egyelőre - akkor már az idő is jó, ha vízpartra kerül a happening, akkor lehet pancsolni.

Ha megszületik a döntés ( és érdekli is az embereket, értelemszerűen az időpont és helyszín ismeretében ), akkor a kijelölt hétvégét jól bepriorizálom erre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #16285

Pár hét múlva, július utolsó hétvégéjén, 26-28, lesz egy valamilyen szinten WoW-os, inkább ivós / társasos / érdekes összeröffenésünk cimborákkal.
A helyszín Tiszafüred, egy kempingben, faházas és sátras szállással. A szabad strand 100 m, főzés, sörözés, ami kell.

Akit érdekel, írjon, és elküldöm a részleteket ( árak és hasonlók ), azok közül, akik jelenleg a guildben vannak, ott lesz pl. Rundi és Ricky ( szerénységem mellett ), valamint számítok még pl. Még5re, remélhetőleg ha hazajön nyaralásból, erre a hétvégére el tud jönni majd.

Aki nem tud lejutni, annak is jó nyaralást ezúton is, akivel pedig ott találkozunk, azok számára fel tudom ajánlani, hogy meghívjanak egy sörre, úgyhogy mindenképp érdemes lejönni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.218 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum