× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Segítségkérés játékon kívül

Több
10 éve 3 hónapja #17747

Nincs a WiFi-n viszonylag nagy packet loss?


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17749

- packet loss 0%
- router újraindítás volt

Samsung notiról van szó. Van egy jó csomó előre telepített, automatikusan frissülő cucc rajta. Ha jól tudom Norton Antivirus van a gépen. Hogy a tűzfal milyen, azt nem tudom perpill, mert nincs nálam a vas.

Nekem nem fér a fejembe, hogy más weblapok mennek gond nélkül, de még ez is, csak nem wifin keresztül, hanem utp kábellel.

Most megnéztem egy másik laptopról, ugyanúgy wifin keresztül (de teljesen másik hálózatban!), ESET antivirus és windows (XP) saját tűzfalával. Megy. Ki fogom próbálni ezzel a másik laptoppal a problémás hálózatot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18055

Kicsit offtopik... :)

Szóval Cataclysmos Frozen accountot mennyiért és hogyan lehet feléleszteni? Gondolom csak a Pandariat kell megvenni mellé. Ez valami 10 EUR volt legutóbb, de a Blizzard honlapján 19,99 EUR-ért látom a digital purchase-t. Máshonnan?

RAF, gondolom, nem játszik. Scroll of Resurrection van még, van értelme?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18056

A SoR-ért kapsz egy csúcs mountot. Neked kb. ennyi haszna van.
A másik is kap valami jóságot. Ha jól rémlik, egy karaktert felhúznak 80-asra instant. De meg kell nézni a részleteket battle.net-en.

Egyébként az lehet, hogy most már magyar címmel is működik a RAF? Valamelyik nap láttam a gombot a social tabon a játékban, és mintha eddig nem lett volna ott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18058

Nincs valakinek Wildstar bétakulcsa amit nem használ, vagy esetleg kölcsön adna?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18191

Van egy olyan nyűgöm/nyűgünk, hogy a wow-ban hatalmas a latency és az eu.battle.net is eléggé lassan jött be.
Más tapasztalt ilyet?

Minden más működik, de a wowban többezres latency csillog-villog nálam is és Moncherrynél is.

Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Írta: Kapszlock.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18192

Nálam is ugyanez a probléma, hatalmas a latencym, eddig még soha nem volt ilyen. Mi lehet ennek az oka?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18194

Igen. Nálam is rettenetesen szar. Tegnap délután is ez volt. Éjfél körülre megjavult, de most kipróbáltam és megint fos. Legalábbis a WoW.

Néztem speedtest.net-en. A városon belüli sebesség normális, az országon belüli is okés. Sőt, az oldal szerint Franciaország felé is normális a vonal. Megpingeltem az Arathor-t és a Ragnát. Előbbinél 35-70% packet loss volt, utóbbinál nem is volt értelmezhető, mert jó darabig nem is jött válasz. Belogolni be tudtam, olyan 7000-es latency-t tapasztaltam.

Az előbb átléptem az Arathorra, normálisank tűnt (60ms latency), de most kijöttem pingelni újra. Ránézésre most 10% packet loss van. (nem állítottam még meg, hadd fusson)

TS-en néztem a kapcsolat állapotát. Az Omni TS-ével nincs gond, ott 0% a csomagvesztés, de ránéztem egy német serverre, ott amíg néztem átlag 3% körül mozgott.

Mivel eddig nem nagyon volt ilyen gond, ezért nem tudom, hogy mi az átlag adat, amikor "jó" a kapcsolat. Gyanítom 0%-nak kéne lennie minden esetben.

Tanács jól jönne nekem is, mivel nem értek hozzá, hogy mit rójak fel nekik, amikor felhívom őket, hogy ez így nem oké. Online játék gyakorlatilag játszhatatlan, ha nem is dob ki, annyira lagzik, hogy nem érdemes foglalkozni vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18195

Inviteles vagy te is, Proktor?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18196

Jaja, inviteles vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18197

Mi is... :(

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Derrewyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18198

Rá tudna nézni más is az Arathorra, aki esetleg nem inviteles?

CMD
ping -t 80.239.179.33
és/vagy
tracert 80.239.179.33
(remélem ez az Arathor IP-je... :D)

www.wowhead.com 10% packet loss
battlelog.battlefield.com 0% packet loss (Ez elvileg Hollandiában van, de ránéztem konkrét bf4 német game szerverre, a pinggel, traceroute-tal nem volt gond)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18199

Telekom, átlag 39 ms, 172/172 csomag rendben

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18200

T-Home, 53ms, nincs hiba

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18201

Telekom 48ms average, 0% packet loss a 80.239.179.33-en.
Ha nem 0% a packet loss, akkor valami nem jó.

Megnéztem Inviteles optikán, a 80.239.179.33-es IP cím 34ms válaszidővel 0% packet loss-al megy.
--- 80.239.179.33 ping statistics ---
104 packets transmitted, 104 packets received, 0.0% packet loss
round-trip min/avg/max/stddev = 31.396/31.724/32.503/0.188 ms


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hete #18592

Van valakinek tapasztalata IP kamerákkal kapcsolatban?

A házunk teraszáról ellopták a bringámat és mielőtt a kilincset is viszik, arra gondoltam, hogy legalább fotóm/videom legyen az elkövetőről.

Nem nagyon szeretnék kábelezni, úgyhogy valamilyen wireless megoldásban gondolkodom. Áramellátás is jó lenne vezeték nélkül, de ezt a kritériumot nagy duzzogva mellőzni tudom. Az adatot (snapshot, video) van hova továbbítani (van belőve egy DiskStation, ami kezeli az ilyen surveillance cuccokat is). Az se lenne baj, ha meg is lőne a rohadt g.cijét, ha legközelebb besurranni támad kedve...

Szóval, ha van ötletetek/tanácsotok a típussal kapcsolatban, akkor szívesen veszem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hete #18594

Az a baj, ellopják a kamerát is! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hete #18595

Tudom olyan helyre tenni, ahol nem (könnyen) éri el, ráadásul akkor már b.szhatja, ha továbbment az adat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hete #18596

Nekem egy Apexis IP kamerám van. kb 15ért vettem anno.
Wifin csatlakozik a hálózatra, routeren megnyitottam a szükséges portot, így bárhonnan egy böngészőn keresztül rá tudok jelentkezni. Lehet mozgatni, van rajta mikrofon és hangszóró, szóval lehet hallgatózni :) és a beállított időintervallumon belül ha mozgást érzékel akkor 6db fényképet továbbít a postafiókomba. Ja és lát éjszaka is.
(lehetne vele videót is rögzíteni, de mivel nincs otthon nas vagy más folyamatos online adattár, ezért ezzel a részével nem foglalkoztam...)


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Colwyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #18699

Gondoltam kicsit "bűnözök" ebédidőben, ezért pendrive-on behoztam a battle.net klienst és a Hearthstone-t. Elvileg csak a kliensen keresztül indítható a HS, az meg ugyan elindul, de nem hajlandó online lenni. Az eu.battle.net-re be tudok lépni, de launcherben valahogy nem.

Kérdés, hogy most amúgy sem működik és nem lehet csatlakozni, vagy az admin tiltja a céges rendszeren a futtatást/logint?

Tudom tesztelni valahogy, hogy mi lehet a gond?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.154 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum