× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Segítségkérés játékon kívül

Több
10 éve 7 hónapja #16626

A videókártya driver a legújabb, de már az is elég régi, mivel egy Ati Radeon HD 4650 van a gépemben.
Minden esetre most beszélek egy blizzard supportossal online, azt meglátom ő mit mond.
Este meg maxkipróbálom az ablakmódban futtatását a game-nek.
Az Dxdiag-ot, hogy is kell futtatni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16690

Eredeti win7em van. Az aktiválás elveszti az érvényességét ha cserélem az alaplapot, procit, videokártyát?
Eléggé ellentmondásos dolgokat olvasok a neten.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16692

Amennyiben oem változattal rendelkezel (ami felettéb valószínű), akkor elvileg igen. Az oem oprendszer kötődik a megvásárolt hardverhez(azért "olcsóbb"), alaplap, proci cserével valószínűleg úgy fogja érzékelni mintha új gépre telepítették volna. A jó hír hogy az ügyfélszolgálat számán általában gond nélkül be lehet újra aktiválni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16695

Majdnem biztos, hogy újra kell aktiváltatnod a windows-t, ezt telefonon meg lehet tenni, célszerű azt mondani, hogy villámcsapás után a biztosító intézte a javítást, és nem azt, hogy te vettél új cuccokat bele.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #16933

Ha esetleg van valakinek 130mm-es bekötésű 25/6-os melegvíz keringető szivattyúja (kölcsönbe, vagy örökbe megvenném), akkor ne titkolja tovább :)


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17343

Tegnap megint gond volt a gépemmel, de legalább este be tudtam lépni végre. Ma viszont ezt írja ki amikor rákattintok a Launcherre: "Agent.exe-alkalmazáshiba - Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc0000142). Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra." Gondoltam elég, felrakom a C-re is az egész WoW-ot. Erre a Pandás részt már fel sem tudom rakni, mert az auto exe egyből Cheking for Updates-et akar és egyből ez a hibaüzenet jön elő. Tudja valaki mi lehet a gond? Vagy még inkább a megoldás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17344

Szerintem hibás lesz a vinyód. Futtas le adminisztrátori parancssorban ( support.microsoft.com/kb/929833 ) egy

sfc /scannow
parancsot, lássuk az mit mond.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17345

cmd.exe - alkalmazáshiba, de legalább találtam egy helyet ahonnan indul a WoW (egyenlőre).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17346

Tartok tőle, hogy ez nem lessz hosszú életű, magától biztosan nem fog megjavulni. Esetleg RAM hiba is lehet, ha több modul van a gépben azt ki tudod próbálni, hogy a felét kiveszed, úgy változik-e bármi, majd a másik felével is.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17349

Memória hiba esetén szerintem jönnének a kék halálok is (bár ez nem tudom volt-e). Vinyó esetén meg ha nagy a gond akkor néha kattanó hang mellett szétfagyna minden.


Lehet csak szét van kicsit esve a windows-od próbáld meg ezt telepíteni és egy 1 click maintenance-t futtatni. Ez a wow baján ha van biztos nem segít, de a windowst akár rendbe teheti. Van benne defrag is, ha azt is lefuttatod az azt hiszem feltárja a bad sectorokat is a vinyón. De van benne minden féle kisebb alkalmazás az egyik azt hiszem a disc doctor azzal jól át lehet nézni a vinyót. De lehet ez nem csinál többet mint amit Dögrovás is már említett.
http://www.tune-up.com/

Ha esetleg memória gond lenne arra szétszedés nélkül ezzel tudsz rápillantani. Régen használtam már de úgy emlékszem egy boot cd-t kell csinálni és arról fut.
http://www.memtest.org/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17350

Sajnos a disk hiba nem mindíg kattog. Tartok tőle hogyha egy cmd.exe futtatása gondot okoz akkor a TuneUp sem fog menni.
Azt tudod még megnézni Sera, hogy egy másik gépen (ha a tieden nem megy) leszeded ezt: rescuedisk.kaspersky-labs.com/rescuedisk...le/kav_rescue_10.iso kiírod CD-re, és erről bootolva átnézeted a gépet vírusok ellen. (Sajnos akkor is lehet vírusod, ha volt vírusirtó a gépen).


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17370

OK. köszi a segítséget, majd meglátom mit tudok kezdeni vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17452

Kedves guildtársak.

Csütörtökön feltörték az accountomat, megpróbáltak transferelni, kiléptek a karimmal a guildből, és levédték egy autenthicatorrel. Azóta felvettem velük a kapcsolatot, közölték, hogy adjam meg a személyi igazolványomat, csináljak új email címet, stb ami ilyenkor az eljárás. Ezen a procedúrán sikerült túljutnom, meg is kaptam a mailt az új címre, hogy mekkora siker, minden rendben van. Üdvözölnek újfent a játékban. Ehhez képest amikor vidáman logolnék be ismét megint azt látom, hogy ott figyel rajta az authenticator, holott a notepad fileban, az egyéb megjegyzésekben és más formában is jeleztem, hogy nem raktam oda semmit, és vegyék le. Ha valakinek esetleg van ötlete, hogy ilyenkor mi a teendő azt szívesen venném.

Köszönettel
Mall

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17453

Írtál nekik ticketet vagy a eu.battle.net oldalon kezdted az automata folyamatot?
screencast.com/t/K4DORDkZsjP

Ha végeztél a folyamattal, ajánlom a cikknek az elolvasását: KLIKK

Utolsó szerkesztés: 10 éve 4 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17455

Ha sikerül újra aktivizálni a játékot, akkor érdemes rá tenni egy authentikátort.
Emellé letölteni az új, Blizzardos battle.net klienst. Ezzel, ha 1x már beütöd az authentikációt, akkor utána (arról a gépről) soha többé nem kéri.
Így utána ki is lehet dobni az authentikációt, max akkor kell majd, ha újrateszed a géped, de ha akkor már ne lenne meg, akkor max leszedeted a Blizzel, majd megint vissza.
Így más nem tudja feltörni az accod, és Neked se kell vesződnöd többé a kód beírásával ( és mással sem, nagyon hasznos kis app ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17456

Ha androidos telefonod van, akkor letezik arra is authenticator app. Letolteni a store-bol lehet es hasznalni is egyszeru, mint egy bot. Jah, es ingyenes. A Class altal emlitett b.net kliens is fasza cucc, bar jelenleg beta, tudok is par emberrol, akinek nem megy rendesen. :-/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17458

iphonera es wp7+os telokra is van authenticator app, de sztem meg symbianra is lehet vmit keriteni. de ez a belinkelt sima windowsos cucc is mukodik, szoval tenyleg meg lehet oldani ezer fele keppen, ne legyetek lustak, akinek meg mindig nincs semmilye, az kapja ossze magat, ultranagy szivas a feltort accal veszodni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hónapja #17462

Köszönöm a válaszokat!

Igen írtam nekik ticketet, illetve a battle.neten is jeleztem. Kempf volt olyan kedves, hogy felajánlotta, hogy rendelkezésemre bocsájt egy autenthicatort, amennyiben sikerül reaktiválnom a dolgokat. Azonban hiába írtam ticketet, illetve kezdtem a másik dolgot továbbra is a halász hálója ott lóg az acc felett, megpróbálom mégegyszer, hátha megértik végre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17744

Érdekes, számomra megmagyarázhatatlan jelenséggel szembesültem.

Adott egy honlap (webshop), amit laptopról, wifin keresztül nem tudok elérni - legalábbis sokáig töltődik az oldal és/vagy többszöri frissítés kell neki, mire történik valami, de akkor is g.cilassú. Asztali gépről simán működik. Sőt, ugyanarról a laptopról utp kábel használata mellett is tökéletesen használható.

Találkoztatok ilyennel? Mi lehet a jelenség oka? Van tippetek, hogy merre induljak el megoldani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17746

Colwyn írta: Érdekes, számomra megmagyarázhatatlan jelenséggel szembesültem.

Adott egy honlap (webshop), amit laptopról, wifin keresztül nem tudok elérni - legalábbis sokáig töltődik az oldal és/vagy többszöri frissítés kell neki, mire történik valami, de akkor is g.cilassú. Asztali gépről simán működik. Sőt, ugyanarról a laptopról utp kábel használata mellett is tökéletesen használható.

Találkoztatok ilyennel? Mi lehet a jelenség oka? Van tippetek, hogy merre induljak el megoldani?

Router-restart / -reset volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.186 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum