× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Hardware topic

Több
7 éve 8 hónapja #25773

edigital.hu/ssd-meghajto/samsung-850-evo...series-sata3-p349745       ebből van 500-as meg 250-es. Semmi baj nemvolt velük.


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25774

Sziasztok!

Szeretnék én is egy kis segítséget kérni, hogy milyen laptopot és honnan érdemes mostanában vásárolni? Laptop vásárlás van betervezve nálam és nem igazán értek hozzá, hogy milyet érdemes most venni, mit célszerű belerakni, melyik gép most a menő :) stb.  Ami biztos, hogy 160-170k körüli összeget szeretnék rászánni és főleg csak játékra használnám. Aki esetleg otthon van a témában, minden információt szívesen fogadok.

Üdv.

Proktorr

Utolsó szerkesztés: 7 éve 8 hónapja Írta: Proktor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25787

Van egy 0 kilométeres Maxtor M3 Portable külső HDD-m (USB 3.0-s), 2 TB méretben. Van rá 3 év garancia még. Érdekel valakit?

Utolsó szerkesztés: 7 éve 8 hónapja Írta: Colwyn.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #25803

mostvettem enis :) hp paviliont 160 volt mythic raiden fix 80-100fps ultran. notebook.hu. i5 vidkari gtx 940m sajnos 4gb ram azt boviteni kell 8ra de az 8e. es van egy fullos geped 160er :)

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Proktor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #27018

Sziasztok!

Érdeklődnék, tolja/tolta valaki mobil internettel (USB stickes verzióra gondolok) a játékot? Dec-jan-febr jelentős részét vidéken kell töltsem, és a laptophoz kellene nekem mobilnet....
Nézegettem a Telekomnál, van ilyen 30Mbit (5Mbit  garantált) sávszélességű és 8 GB max adatforgalmú előfizetés. Elég lehet ez a Wow-hoz, esténként 2-3 óra játékhoz? 

Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Írta: Inexx.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #27020

Eleg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #27021

Én használtam egy ideig 3G-ről, azon teljesen játszható (ha nem hardcore 15 ms időzítésre van belőve a karid :)), és valószínű a 8 giga is elég.
A kérdés inkább az, hogy ahova mész ott milyen lefedettség van?


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #27029

Világ végére (Körösszakál). :) Utánéztem telekomnál a lefedettségnek. Minden rendben, de érdekes, hogy 3G nincs, de 4g/LTE meg van. Mondjuk a vályogfal állítólag korlátozza a mobiljelet. Jah, én mint HC??? megalol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.091 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum