× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Ajánló

Több
5 éve 11 hónapja #10264

Van pár képernyőmegosztó bizbasz, skype is tud ilyet, stb., de voltszerencsém ezt megismerni:

join.me

Magyar a cucc, a basic-et simán le lehet szedni minden nélkül, és elég sok mindent tud. A design is bejön, és ami legfontosabb, hogy melóhelyen is teljesen jól működik, ha vkit supportálni akarsz.
Fogod, elindítod, kapsz egy linket, ezt elküldöd a másiknak, és akkor jól becsatlakozik, és tudtok egymással ( upload sávszéltől függően ) kooperálni.

Hátha kell majd vkinek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #10292

Ez itt a reklám helye lesz :). És nem elsősorban azt szeretném reklámozni, hogy megnyílt az Ulpius webkiadója , sokkal inkább azt, hogy sor került első novellamegjelenésemre ugyanitt. Nem állítom, hogy jó, nem állítom, hogy megváltja a világot, de az enyém :P.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #10293

Hát akkor azért mindenesetre nagy gz :)

Több
5 éve 11 hónapja #10294

Elolvassuk, hogy milyen az Omnis mage noverrája :D

Több
5 éve 11 hónapja #10296

Milyen típusú? Fantasy? Humoros hőseposzos érdekes?

Több
5 éve 11 hónapja #10297

Baszós kardozós?

Több
5 éve 11 hónapja #10299

Kard van benne, fantasy is, a humorért nem vállalok felelősséget, az sajátos :(

Több
5 éve 11 hónapja #10300

Lehet kérni 'dedikált' példányt, hogy ebookon elolvassam, vmi digitális formátumban, vagy vegyem megfele?

Több
5 éve 11 hónapja #10301

Ne hadjuk már szegényt szarba:) vegyük meg én biztos rászánom azt a 400 pénzt (ha jól láttam annyi).

NE ESS KÉTSÉGBE, gondolj arra hogy mindig akad másik olyan ember aki még szarabb helyzetben van...

Több
5 éve 11 hónapja #10302

Nos, én példányonként 28 HUF-ot kapok, szóval nem ebből szeretnék meggazdagodni, de azért köszi, Zedi ;). Class, ment egy PM~.

Több
5 éve 11 hónapja #10303

Terjedelmére nézve mekkora, inkább kisregény, novella? Hány oldalas?

Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Írta: Classrun.

Több
5 éve 11 hónapja #10304

Négy-öt oldal.

Több
5 éve 11 hónapja #10312

Rhaia írta: Nos, én példányonként 28 HUF-ot kapok, szóval nem ebből szeretnék meggazdagodni, de azért köszi, Zedi ;). Class, ment egy PM~.

Az elég valószínű, hogy nem ebből fogsz meggazdagodni, de azt nem ertem hogy miért van, hogy még szeretni sem szeretnéd a dolgot... :o)

Több
5 éve 11 hónapja #10321

Rhaia:
Sok kicsi sokra megy tehát ne nézd le :D
Viszont lehet hogy kedvet kapsz és te leszel a következő Molnár Éva.:)

"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Több
5 éve 10 hónapja #10532

Utóbbi idők legjobbja, amit láttam - Intouchables; Életrevalók
Még a szinkron se szar.

Több
5 éve 10 hónapja #10587

Hali!

Pár emberkének már ígértem hogy felrakom ide a linket. Most meg is teszem. Engem eza videó még mindig tud inspirálni. Talán másokat is fog. Kitartás a MOP-ig. :)

http://www.youtube.com/watch?v=vq_yr1YLNlU

Több
5 éve 9 hónapja #10743

Több
5 éve 8 hónapja #11583

Több
5 éve 8 hónapja #11584

Ez az új MUFÓ? Baba.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja Írta: Bernatella.

Több
5 éve 8 hónapja #11585

Jaja, majd jönnek a PUFÓK és le kell őket lövöldözni. De azért elég komoly, hogy multiplayer lesz benne.
Szerintem ez megint olyan korszakalkotó lesz, mint anno a legelső rész, aminek nem igazán volt akkoriban párja.

Oldalmegjelenítési idő: 0.147 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum