× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Ajánló

Több
12 éve 3 hónapja #6670

Nem fogatsz örökbe Berna?


\"Nem az az igazi hős, aki vakon harcol a jóért, hanem az, aki megízlelte a gonosz gyönyöreit és magától rájött, ellen kell annak állnia minden erejével.\"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6671

Gaia, első éves vagy az orvosin. Ez az ami számít. Elcserélném ezt bármire.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6674

Ha már unod a Hello Kitty Online-t: store.steampowered.com/app/70420/

Egyébként Steamen január 1-ig minden nap 50-85% akciók mennek. Érdemes szétnézni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6693

Littleboy írta: Ha már unod a Hello Kitty Online-t: store.steampowered.com/app/70420/

Egyébként Steamen január 1-ig minden nap 50-85% akciók mennek. Érdemes szétnézni.

ma így konkrétan az Batman: Arkham City.........50%.......
7500 pénz kb............ szerintem meg is veszem


"Nagy hiba elõre számítgatni egy küzdelem kimenetelét, nem arra kell gondolnunk, hogy vajon gyõzünk-e, vagy sem. Hagyjuk a dolgokat természetesen folyni. A mi feladatunk, hogy ütünk a megfelelõ pillanatban."

Bruce Lee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6694

Hirki írta:

Littleboy írta: Ha már unod a Hello Kitty Online-t: store.steampowered.com/app/70420/

Egyébként Steamen január 1-ig minden nap 50-85% akciók mennek. Érdemes szétnézni.

ma így konkrétan az Batman: Arkham City.........50%.......
7500 pénz kb............ szerintem meg is veszem

Single player játékot minek?


Up the Irons!
Utolsó szerkesztés: 12 éve 3 hónapja Írta: Ragingfist.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6696

Hirki írta:

Littleboy írta: Ha már unod a Hello Kitty Online-t: store.steampowered.com/app/70420/

Egyébként Steamen január 1-ig minden nap 50-85% akciók mennek. Érdemes szétnézni.

ma így konkrétan az Batman: Arkham City.........50%.......
7500 pénz kb............ szerintem meg is veszem

Felesleges. Torrent bótban olcsóbb!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6704

Az a baj ezzel a hozzáállással, hogy emiatt hanyagolják a PC piacot egyre inkább. Nem mellesleg a warez azért mégiscsak a lopás egy formája.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #6711

Derrewyn írta: Az a baj ezzel a hozzáállással, hogy emiatt hanyagolják a PC piacot egyre inkább. Nem mellesleg a warez azért mégiscsak a lopás egy formája.

Egyet értek, de most ne menjünk bele a témába.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #6899

Gamepadot szeretnék online rendelni. Jó is legyen és ne is túl drága de inkább jó és könnyen használható mint olcsó. Nagyon nem vagyok otthon ebben a témában és azt se tudom mit kell pontosan nézni rajtuk. Vkinek vmi ajánlás?

Köszi!


\"Nem az az igazi hős, aki vakon harcol a jóért, hanem az, aki megízlelte a gonosz gyönyöreit és magától rájött, ellen kell annak állnia minden erejével.\"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #6948

Bernatella írta: kiprobalom ha mar ennyire ajanlod :)

Ünnepek közötti pár óra másnaposságos delíriumban közben 'befejeztem' a játékot, helyesebben végigvittem a fő szálat, és a mellékquestekből is letoltam 2 kivételével mindegyiket ( a repkedőset nem csináltam, a riddle szálat pedig elvittem 320/400as állapotig, majd otthagytam, ez az utolsó fázis brutál kegyetlen, nem vonz annyira, pedig ez volt a legélvezetesebb szál az összes közül ).
Maga a fő quest vonal rövidebb, mint elődjében, az Asylumban, ellenben ugye itt van 9 mellékquest, amiből van olyan, ahol 1 helyre elmész és pipa, meg van olyan, amit elég sokáig kell nyomozni, mire meglesz az eredmény / következő lépcső.
Így összességében elég jól kiadja szvsz az első rész játékidejét, ami nem kevés.
A verekedések még mindig ritka jók, a kütyüzés még szélesebb körű, mint volt, tetszetős a történetvezetés is.
A sima thugok is kapták pár extra kütyüt, gránát, radarzavaró, ilyesmik, teljesen frankó így a dolog.
Az első részben nagyon zavaró volt, hogy nagyon lassan kaptál meg bizonyos cuccokat, amelyekkel így nem tudtad kiszabadítani a mindenféle riddle cuccokat, és sok idő után kellett visszamenned. Itt azért ez annyira nem hangsúlyos, szerencsére.
A fő quest végigjátszása után is lehet tolni a mellékküldetéseket, így be lehet azokat fejezni, amelyek félbemaradtak, ezt csak reméltem az elején, hogy így lesz, de megnyugodtam, amikor láttam, hogy OK-s ez a rész.
Az előző részben térképeket lehetett találni arról, hogy Riddle hová rejtette el a cuccait, itt ezt stílusosabban oldották meg, ki kell vallatni a csókákat, akik cserébe felfednek pár helyet, ahol van ilyen, úgy, hogy ha Ő lesz az utolsó, akit leversz ( ez inkább akkor érdekes, ha fegyverük is van, és addig vhogy meg kell oldanod, hogy a többieket kapcsolod le korábban ).

Van pár igazán vagány rész, a hangulat még mindig maxos, annyi egyedül a genyó benne, hogy iszonyat mennyiségű Riddle van benne ( tárgyak, ill. amiket fel kell deríteni ), Batmannak 400, és 80-assával tudsz előrelépni a hozzá kapcsolódó side questekben. Ami meg kicsit idegőrlő tud lenni, amellett, hogy ez a legjobb része a játéknak, mmint ezek a küldetések szvsz ( a távirányítós bizbasz mindenféle folyosókon való irányítása úgy, hogy közben fel kell tölteni árammal, stb., stb. már más kérdés, hogy mennyire is remek dolog a 23. alkalommal is beleállni a falba ).

Teljesen jó game, sok - sok órát bele lehet ölni, csak ajánlani tudom, így, legnagyobb részét végigtolva is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7343

Hali!
Ez nem tartozik a gamehez, csak a facebookon ráakadtam erre az érdekes linkre és gondoltam itt is megosztom. Vannak köztünk orvostanhalgatók is ha jól tudom, nekik még érdekesebb lehet a dolog.
Minél inkább reklámozni kénea dolgot szerintem, mert ez nem kén hogy méltatlan véget érjen. Rólunk van szó,magyarokról.

http://magokvagyunk.blogspot.com/2012/01/magyar-gyogyszer-botrany.html

Üdv:

Holywing

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7390

Valamelyik héten kérdezte Berna, hogy tudnék-e mondani neki valamit, amit fordítottam, aztán most ugrott be, hogy pár sorozatom elérhető online. Kár, hogy nem a... hm, szebb nyelvezetűek, mondjuk azt el kell ismernem, hogy ennek elég profi lett a szinkronja hangok tekintetében. (A szöveget nem fogom dicsérni :D.) Szóval ha valakit érdekel, akkor itt elérhető az első pár rész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7392

Szuper GZ, megnéztem a részt, volt benne pár jó jelenet, ajánlom Class figyelmébe :) Mondjuk a 2 csaj WC-s jelenetétől többet vártam, de azért rendben volt :) Nem a fordításon múlt :)

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7393

A két csaj sokat akciózik amúgy, főleg a szöszi. És igen, nem értem, hogy miért passzolták le nekem a férfi fordítók ezt a sorozatot :D.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7402

Ez az, amiben elvileg sokat káromkodnak? :)

Egyébként használsz szinoníma-szótárt, szelng-szótárt, bármit, vagy saját szókincs?

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Classrun.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7403

Az én szóhasználatomnak ez elég sok :D. Főleg heti négy rész fordítási tempóval (ami négy napot jelent, napi három-négy órában). Amúgy nem, nem nagyon szoktam ilyesmit használni, amíg nem vagyok meglőve. Káromkodásban nem vagyok :P. Még ha nem is szeretek :D.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7406

kis off:
Már régebben jatszok ezzel a game-mel. Hátha valakit megfog még. W3 Dota jellegu game, 3 lane 5-5 hos, ellenfel bazisanak az elpusztitasa.
http://www.youtube.com/watch?v=RprbAMOPsH0
http://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI


ui. kelet-eu realm


Doh.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Mlnrmt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7408

Én egy filmet ajánlanék, ma láttam. Sarthant biztosan érdekli, ha még nem látta, de talán más is megnézi. Segít megérteni a 2008-as gazdasági eseményekhez vezető folyamatokat, a miérteket és a fenntarthatóságot. Valójában a magyarázatra felfűzött interjúcsokor, ami a megszólalóktól hiteles. Érdemes néha megállítani, hogy elolvassa és értelmezze az ember a címeket, titulusokat. Jó szórakozás figyelni a beszélő gesztusaira vajon őszinte-e :)

Utolsó szerkesztés: 12 éve 2 hónapja Írta: Bernatella.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7409

+1


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 2 hónapja #7420

Rhaia írta: Az én szóhasználatomnak ez elég sok :D. Főleg heti négy rész fordítási tempóval (ami négy napot jelent, napi három-négy órában). Amúgy nem, nem nagyon szoktam ilyesmit használni, amíg nem vagyok meglőve. Káromkodásban nem vagyok :P. Még ha nem is szeretek :D.

Megnéztem pár részt, hogy lássam, hogy áll össze a story, az alapötlet egész tetszetős.

Nem egy évszázad sorozata, de nem rossz, a 3. rész végén az egyik dalszövegben volt egy 'acid'-os rész, ott nem a drogra gondolt a 'sav' helyett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.544 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum