× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Warlords of Draenor!

Több
8 éve 9 hónapja #23059

Köszi, ezt néztem.
Hasznos lehet még az az infó a wowhead-es guide-ból ( www.wowhead.com/guides/garrisons/shipyard ), hogy két murloc-os hajó van, amit érdemes megszerezni + az Arakkoa-s. Nem tudom, hogy megéri-e addig süllyesztgetni a hajókat, amíg meg nem jön a két murloc-os. (Levának persze már megvan az egyik. :D)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #23071

Mrgrgrgrgrr Type II :)
véletlen beadta (különben Submarine típusú), nagyon jó, Murloc legyénség úgy viselkedik, mint egy Transporter hajó, úgyhogy valszeg egy Transportert le is fogok bontani
én is ezt az icy veins-s guidet olvasgattam

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #23079

Ezt megcsinálta már valaki?  www.wowhead.com/mission=633/stalking-the...OgBMEGEOAj06AEwUMQ0A

Nekem készen van, de látszólag semmi nem történt. Nincs folytatás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #23092

holnapra lesz kész, de nekem az a tippem, hogy 1-2 napon belül felugrik majd a következő mission, ami kell a legendaryhez

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #23109

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #23110

Tegnap azon elmélkedtünk, hogy:
- Hány normál kill kell ahhoz, hogy HC lootot hozzan a naval mission?
- Ha már aktív a normál loot-os naval mission, akkor ha hirtelen elérem a szükséges kill számot, át fog-e váltani HC loot-ra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #23111

nem fog hozni soha normal killert hc ladat, hc kill kell hozza. a mythgichez meg mythic
www.mmo-champion.com/threads/1806492-HFC-Cache-Information
a masikat nem tudom, de elozo ladakkal ugy mukodott, megvaltoztak

Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Írta: Flyinghawk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #24887

Hotfix:

  • Increasing the chance of success on a naval mission will now also decrease the chance a ship will be destroyed on failure. If the mission success chance is at or above 90%, no ships will be lost on the mission.
Ennek az első naptól kezdve így kellett volna lennie. Most már kb. mindegy, így a kieg. végén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #24892

hát azért a kieg vége még elég messze van, viszont növelhetnék a hajók számát és az egy missionre küldhető hajók számát is, egy csomó mission-re annyi mindent kell counterelni, hogy 2 hajóval azt nem is lehet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #24894

novelik a counter%okat is.
Human crew 50%kal tobbet counterel (tehat ha most 10et, akkor patch utan 15ot), pandaren 33%kal tobbet es 12+ oranal mukodik, nem kell 18+. 
Az osszes equipment 100%kal tobbet counterel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #24895

Futurepunk írta: hát azért a kieg vége még elég messze van, viszont növelhetnék a hajók számát és az egy missionre küldhető hajók számát is, egy csomó mission-re annyi mindent kell counterelni, hogy 2 hajóval azt nem is lehet.

Szerintem meg már rég véget ért a citadellel egyutt,minor dolgok lesznek nyárig akkor lesz pre-legion patch.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.141 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum