× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Warlords of Draenor!

Több
9 éve 5 hónapja #20495

Most elmentem a G2A-ra és ott azt látom, hogy 12.348,91 HUF a WoD. Innen rendeltétek és ennyiért? Ha igen, akkor miért (a dobozos verzió 10k tudomásom szerint)? Ha igen, de nem ennyiért, akkor hogyan és mennyiért?

Kapsz, nem úgy volt, hogy te CE-t veszel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20496

Colwyn írta: Most elmentem a G2A-ra és ott azt látom, hogy 12.348,91 HUF a WoD. Innen rendeltétek és ennyiért? Ha igen, akkor miért (a dobozos verzió 10k tudomásom szerint)? Ha igen, de nem ennyiért, akkor hogyan és mennyiért?

Kapsz, nem úgy volt, hogy te CE-t veszel?

Felment az ára - kereslet/kínálat, you know.
Én még elcsíptem 32 euróért, pedig hónapokig nézegettem, hogy de szép 30 :D
A 90es boost mindenkinek meg kéne legyen, csak a kulcs átvételekor lesz meg, nem a rendeléskor. (kapható olyan verzió is amivel azonnal küldik a kulcsot és a boost is jár, de az mindig is drágább volt és így fél nappal release előtt nincs is értelme megvenni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20500

Nekem 9,420.87 HUF volt G2A-ról payment fee-vel együtt (október 30-án rendelve). Viszont még nem kaptam kódot. De ha a többiek kaptak, akkor remélhetőleg én is fogok.

Udpate: Megjött a kód!

Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja Írta: kempf.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20501

Nekem is 9500 körül volt az ára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20503

Helyi 576 bolt. Megjott a cucc, lattam, felreraktak. Holnap reggel vehetem at. 10k huf.

Nyugdijas tempoban fogok szintezni. (azert szabit vettem ki :))


This is Mistake - I love my Hunter.
Hunters are just awesome!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20512

Azért ezen most egy picit tényleg felhúztam magam.
Tegnap délután 6-tól 10-ig, 11-ig kb. játszhatatlan volt. Lagolt, ledobált, character not found.
Gondoltam okos lesz, délelőtt játszom, amikor kevesen vannak. Tuti jó lesz a szerver.
Erre (a fórumok alapján) hajnali fél hatkor bejelentik, hogy 7-től 11-ig "időzített" karbantartás.

Ezt a két napot ezért vettem ki szabinak. Normál hétköznap sose vagyok itthon. Sose tudok játszani délelőtt. Pedig a szerverek működnek.
Most persze nem.

Ha tudom előre, akkor vagy nem veszek ki szabit, vagy játszom hajnalig és alszom délelőtt.

Nyilván ők sem így tervezték, de azért ez így extra szívás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20513

Szerintem szemét módon a Blizzard egyszerűn arra játszik, hogy kibekkeli amíg lecseng a roham, egyszerűen nem hiszem el hogy erre nem tudnának felkészülni az 5. alkalommal sem.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20515

Én is gondolkoztam már ezen. Hiszen semmikor máskor nincs akkor terhelés, mint ilyenkor. Szóval ha ezt győznék kapacitással, akkor máskor az a kapacitás kihasználatlan, gyakorlatilag felesleges lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20516

Gondolom rövid távon sem bérelnek további kapacitásokat, mert az teljesen összeférhetetlen a költségminimalizálás koncepciójával. Rohadt kapitalisták...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20517

De ha mar lelottek a szervereket csinaltak is valamit ? Vagy garrison tema meg mindig felejtos ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20518

Szerintem a garrison bug tette tönkre tegnap a szervereket. És ezek szerint a javításhoz szervert kellett patchelni. Ezért csinálták ma a restartot, frissítették a szervereket és most megy minden tovább. (amíg elő nem kerül egy újabb bug).
Tegnap este gondolom azért volt várakozási sor, mert megpróbálták a bug miatt túlterhelt szerverken segíteni azzal, hogy kevesebb embert engedtek be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20519

Tartok tőle, hogy nem bug, hanem az instance szerverek nem bírják ezt a terhelést. Mivel minden garrison külön instance, és most mindenki garrisonozik. Merthogy javulni csak akkor javult, amikor éppen kevesen voltak bent.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20520

Már nem azért de ha tudják /mert tudták/ hogy a garrisonok bele lesznek a lvlup elejébe rakva kikerülhetetlenűl akkor mi a büdösúristenért nem készültek vmi hard tesztel béta alatt hogy elég lesz-e ez a serverkapacitás
erre, nem hinném h akkor sem jött vna elő a bug+ a terhelés. Vagy kivették volna a szintezésből és rakták volna be extra feature-ként mint MOP-ba a farmot.
Tetszik amugy a kieg amit garrisonig láttam meg gondolom utána is jó lesz de ezzel baszki egy kibaszott nagy öngolt rugtak.  Olyan münchegladbachosat:P


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20521

Nem tudom hogy ki volt aki ezt release-re engedték, de hogy repülnie kellene az tuti. Az miért van, hogy egy csomó Flightpath átmegy a Garrison felett amik ilyenkor mindíg új instát nyitnak, arra majd 10 másodpercre amíg átmész a Garrison felett?
És baszki én hiába próbáltam elkerülni a Garrison környékét, amikor egyszercsak az egyik quest után DC-t kaptam, és relog után már berakott a Garrison-ba (jó mi? nincs ott elég ember beragadva, még odarakja azt is, aki máshol questelne). Aztán amikor el akartam húzni onnan kiderül, hogy a Garrison a Twisting Nether-ben lebeg, és a szélén leestem a semmibe. Azóta csak zuhanok. 2 nap 7 óra-t ír a ticketre.


És azt a kockát mi a herének rakták oda a Garrison alá???


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja Írta: Dögrovás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20522

Ennyi :D

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20524

Gearelődéhez:
- legendary gyűrű: 98-on adja a questet egy elemental-szerű valami a garrison közepén (640-es gyűrű lesz a vége)
- ashran-ben lehet venni ventortól két 615-ös trinketet
- quest rewardokkal (és 620-as heirloom fegyverre) így már össze kell jönnie a 600-as ilvl-nek, amivel ehet menni 100-as instákba
- a lvl100-as insták 615-ös geart dobnak, ezekkel már össze lehet szedni a hc-khoz a 610-es ilvl-t

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Littleboy, Ferrata

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20527

+ építeni kell a barracks helyére egy war millt, ami növeli az esélyét, hogy a qitemeket stb rare vagy epic legyen, és így 98-n egyből go nagrand, az egészet végigquestelni stb.
így nekem sikerült 616 ilvl-el elérnem a 100at

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mégöt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20528

Ha jól értelmezem, akkor azért kell a két szakmádnak megfelelő kis épületet építeni a garrisonban, mert csak ezek segítségével tudod felhúzni a skill-t 700-ra, és megtanulni az összes receptet. Utána talán már nem is feltétlenül van szükség rájuk.
Egyébként ha olyan szakma épületét húzod fel, ami neked nincs, akkor az majdnem egy teljes értékű szakma lesz. Pl. enchanting épületben a fegyver enchantok kivételével mindent tudsz csinálni.
(Mindez a gathering szakmákra nem igaz. Sőt, kapásból kap mindenki a garrisonban pici bányát, pici farmot, ahol naponta lehet szüretelni.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #20535

Tegnapi hotfix: Draenor's Secret Power: Completion of this quest is now required before being able to move onto the next step of the Legendary quest chain.

Ez ugye azért érdekes, mert eddig meg lehetett szerezni a 680-as legendary gyűrű-kezdeményt anélkül, hogy meg kellett volna csinálni a majdnem 5000 apexis kristályos questet. Most már nem lehet.
Persze ez nem akkora tragédia.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #20555

Ez tényleg nagyon szép és jó "Egyébként ha olyan szakma épületét húzod fel, ami neked nincs, akkor az majdnem egy teljes értékű szakma lesz." csak lehet, hogy az AH fog kihalni?
Lehet bányászni virágokat szedni encsántok stb, mi az amit el lehet majd adni? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.190 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum