× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Hogy mondod angolul?

Több
11 éve 6 hónapja #11245

van egy regi GM "ismerosunk" facebookon (jopar evvel ezelott egyutt jatszottunk egy kis ideig, aztan GM lett), rakerdezzunk nala, hogy lehet-e ezzel valamit kezdeni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11246

Köszi Skaven, egy kérdést megér a dolog.

Mivel már 2 hónapja is írtam ticketet ebben az ügyben, ugye akkor elhajtottak, hogy reportoljam ingame. Ez meg is történt és azt a karakterét később ignore listára is tettem. Azóta csend volt sajna.

Most viszont egy olyasmi tiketet kéne írni: Ez mostmár felháborító amit csinál ez az ember, reportolom, ignorálom és nem történik semmi. Nagyon rosszul esik, hogy inzultál, zavar a játékban. Hiába reportolom nem történik semmi. Ha most ezt a karakterét is ignorálom, akkor folytatja egy másik karakterével. Nekem semmi kedvem így belogolni a játékba amit egyébként nagyon szeretek játszani.

Nemtudom melyik részre lehetne hivatkozni:
eu.battle.net/support/en/article/harassm...highly-inappropriate
eu.battle.net/support/en/article/harassment-policy

Már abszolút nem bosszant a srác, inkább nevetek rajta, csak azért szerintem megérdemelne egy 3 napos bant.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11247

Nos blackrobnál kihúztad a gyufát. Sztem duelezzetek:)
Nincs az ilyesmi sztoriknak egy gumicsizma vagy napiszar szintű fóruma? Mert ez az a kategória. De úgy látom a töbiek fantáziáját is megragadta az eset.
Felejtős...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11248

Az nemjó. Se pvp gearem, se skillem nincs hozzá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11253

Azért durva, hogy ilyen emberek vannak ingame...
Nem tudom mit lehetne csinálni, de ez azért már kicsit kezd sok lenni.
Kitartás Little, csak lesz rá valami megoldás. Szólj ha kell valami angol szöveg. :)

Utolsó szerkesztés: 11 éve 6 hónapja Írta: Íz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11254

De Little, mit kell csinálni ahhoz, hogy ilyeneket írogasson nekem a srác? Alá kell vágni a glyphjeinek vagy mi?


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11256

Amikor elkezdtem tolni a glypheket, akkor váltottunk pár szót és sikeresen bedőlt a szakállas trükknek: mondtam neki, hogy csak 100k goldot akarok összeszedni aztán lépek is a glyph piacról. Erre Ő meg félre állt :) Kb, amikor 150k-t már összeszedtem, rám írt, hogy mit képzelek, bla-bla-bla. Mondtam neki, hogy még nincs meg a 100k. Ezt is bevette :) Gondolom amikor leesett neki, hogy megszívattam, akkor kicsit morcos lett. Ez azóta tart.

Szóval Dög nem elég, ha bekempeled az AH-t, attól csak feltüzeled.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11258

Szerintem játsszuk el azt, hogy háromszor annyiért felrakod a glyphet, mint ő, mi meg megvesszük a tieid :D
Aztán visszaadjuk Neked, hogy megint felrakd

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11259

Sőt! Kirakjuk a levelét a facebook oldalunkra? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11260

Kapszlock írta: Szerintem játsszuk el azt, hogy háromszor annyiért felrakod a glyphet, mint ő, mi meg megvesszük a tieid :D
Aztán visszaadjuk Neked, hogy megint felrakd


Honnan fogja tudni a srac, hogy a glypheket megvettek es nem csak cancelezte LB?


Doh.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11261

De miért tenne ilyet LB, ha tudja, hogy drágábban is el tudja adni a glypheket? /blink
Csak meg kell szelőlztetni a srácnak, hogy figyelje az AH-t, mert az ő glyphjei nem fognak úgy fogyni, mint LB glyphjei :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11262

Folytasd a glyph kereskedést egy altról.
És ez alapján neked az EVE Onlinet nem javaslom, ott az ilyesmi standard és megengedett :)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11263

Félreértitek a dolgot. A glyph árulás már nem nagyon érdekel. 500k-s célt elértem. Most a maradékot végkiárusítom.
Igazából az foglalkoztat, hogy a blizzardnál el lehet-e érni valamit, vagy ezt nyugodtan csinálhatja bárki?!

Egyébként én úgy tudom, hogy a többi árust is ugyanígy zaklatja.

Utolsó szerkesztés: 11 éve 6 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11267

Littleboy írta: . 500k-s célt elértem.


Át kell Little-t nevezni Guildbank- nak:D:)


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 6 hónapja #11270

Little: kiderult hogy az ismeros nemreg mondott fel a blizzardnal, szoval ez a lehetoseg ugrott. :( irtal mar valami ticketet azota?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17945

Ez a Robheal gyerek már nem tud bosszantani. Inkább szánom. Szar lehet, hogy nincs más elfoglaltsága, mint hogy velem foglalkozzon:



(nincs is rugóm?!)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mlnrmt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17947

Durva hogy lassan másfél éve nem hagy békén téged. De nembaj, beszállok én is a buliba:) Gem félig az enyém, akkor a glyph részéből is kérek egy darabot, ha ezzel megtudom szivatni a gyereket.


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17966

Igazad volt Little ez a gyerek nem normális. próbáltam vele beszélgetni, de amiket visszaírt:D sírtam is meg nevettem egyben. hihetetlen milyen gyökér. Nem értem miért bunkó valaki amiatt, mert ráírtam és érdeklődtem hogy smint, hogy megy az üzlet, (és mindezt tényleg normális hangnemben tettem) Megszállott a csávó elég rendesen, nagyon szeret téged, és most már engem is szerintem. Ja és mi az a bsp?


„A háború béke, a szabadság szolgaság, a tudatlanság erő.”
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja Írta: Caseryss.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17968

Caseryss írta: Igazad volt Little ez a gyerek nem normális. próbáltam vele beszélgetni, de amiket visszaírt:D sírtam is meg nevettem egyben. hihetetlen milyen gyökér. Nem értem miért bunkó valaki amiatt, mert ráírtam és érdeklődtem hogy smint, hogy megy az üzlet, (és mindezt tényleg normális hangnemben tettem) Megszállott a csávó elég rendesen, nagyon szeret téged, és most már engem is szerintem. Ja és mi az a bsp?


Buzi SP ?


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #17969

Asszem igaz a mondás hogy az emberi tulajdonságok közül a legrosszabb kombináció
az amikor a hülyeség a kitartással párosul.


"AZ üt elöször, aki igazán nagyot üt, és elöször"
by Argo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum