× Kötetlen, játékon kívüli témák

normal Hogy mondod angolul?

Több
11 éve 10 hónapja #10214

Kérnék szépen egy angol fordítást az alábbi GM tiket szöveghez.

Kedves GM,

Szeretnék jelenteni egy játékost. A karakter neve Folyószámlar. Mindketten glypheket árulunk AH-n. Az utóbbi időben agresszívan "undercut" (alávág?!) az áraimnak, de ezzel nincs semmi gond.
A probléma az, hogy egy korábbi beszélgetésünkben közölte velem, hogy ő csak azért árul glypheket, hogy engem bosszantson/szivasson, majd több sértő megjegyzést tett rám. Akkor közöltem vele, hogy a továbbiakban nem válaszolok a whispereire.
Az elmúlt napokban többször is kaptam tőle a személyemre sértő megjegyzéseket, kárörvendő beszólásokat.
A beszélgetések magyar nyelven folytak közöttünk.

üdvözlettel....

Mit lehet még írni egy ilyen ticketbe? A "harassment" szó mindenképpen legyen benne a szövegben.

Sejtem, hogy a válasz az lesz, hogy tegyem Ignore-ra, de mindenképpen legyen nyoma. Tegnap egy másik glyph árus is reportolta hasonló okokból.

Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10216

Ha RP szemmel nézzük a story-t, akkor te most egy imát mondasz, hogy dögöljön meg a szomszéd kereskedő. Pont annyi foganatja is lesz. Érdemes ezen túráztatni magadat?


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10217

Dear GM,

I would like to report a player named Folyószámlar. Both of us are selling glyphs in the AH. He keeps undercutting my prices lately but that's not the problem.
During one of our earlier conversations he told me he was only selling glyphs to undermine my business and he kept insulting me. I told him I wouldn't reply to his whispers again.
He didn't stop his harrassment though and he insulted me over and over again. The conversations were in Hungarian.

Sincerely...

Dög: lehet, de aki annyira alávaló, hogy egy játékban folyamatosan sértegeti a másikat, az szerintem számítson rá, hogy előbb-utóbb reportolják, akkor meg aztán meg is érdemli, ha kap egy kis fenyítést. Lehet AH-zni anyázás nélkül is.

Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Írta: Rhaia.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10222

Engem is zaklatott meg még egy másik srácot. Uh ha kibannolják vagy legalább szólnak neki hogy álljon le az nem hátrányos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10223

Dögrovás írta: Ha RP szemmel nézzük a story-t, akkor te most egy imát mondasz, hogy dögöljön meg a szomszéd kereskedő. Pont annyi foganatja is lesz. Érdemes ezen túráztatni magadat?

Már nemigazán bosszant amúgy. Csak ugye AH szempontjából az, hogy az összes glyph árát leviszi 31g-re, az nekem kurvasok kieső profit. (átlag eladási ár azért normál esetbe 70-80g). De azért még tisztában vagyok vele, hogy ez csak egy játék :)
Nem tudok semmit tenni ellene. Ez egy halvány esély. Úgy tudom, hogy már korábban is kapott pár napos bant, hátha rajta van a blizzard fekete listáján és ez még 1 szög a koporsójába.

Köszi Rhaia a fordítást!

Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10224

Nyilván azért nem tudom átérezeni a dolgot, mert én egyik napról a másikra élek a wow-ban, 20k-nál többet még nem láttam egyben, és az is valami fatális véletlen, hogy most ennyi felhalmozódott, de húzok gyorsan egy Glyph-es karit :)


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10227

Ha lenne egy paréj aki rádírni mindannyiszor mikor belogolsz, és okosságokkal tratálna, de nem ignorolhatnád mert akkor magaddal cseszel ki mit tennél? Inkébb ez a kérdés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10228

Nyilván ignorálnám, de gondolom azért nem ignorálható, mert figyelni kell, hogy mit mond a trade csatin (más indok most hirtelen nem jut eszembe), nincs olyan addon, ami a whispert kifiltereli? Írnék olyat, ha jól érzem a problémát, de mondom az AH-zás nem az én világom.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Írta: Dögrovás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10229

Friendlisten van hogy lásd mikor online, mikor nem, ha nem akkor alá tudsz vágni. De mivel katona és védi a hazánkat erősen gyakorlatilag mindig online.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10230

Egyébként engem konkrétan nem zavar, hogy írogat. Már csak nevetek rajta. Iszonyat szánalmas.
Annyira beleéli magát, hogy kegyetlen. És az a vicces, hogy mainjével soha nem ír rám. Pedig tudja, hogy én tudom, hogy az a mainje. (de megmondtam...)
Lehet RP szerverre kellett volna mennie.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10231

screenshot jol jonne az biztos.

amugy meg harassment, bullying kategoria :)

van ahol komolyan veszik es foglalkoznak vele, szerintem a wow ilyen.

http://eu.battle.net/support/en/article/harassment-policy-details-highly-inappropriate

http://eu.battle.net/support/en/article/harassment-policy


ja es ha tobb ember ellen is nyomol akkor meg plane kellene a ban :)


tlan ez a resz a legfontosabb:

Ongoing Harassment
Harassment takes many forms and the intent behind the communication is important. Repeatedly targeting a specific player with harassment, either physical or verbal, can lead to more severe action

Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Írta: Íz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10232

Megjött a válasz.
Ingame report kell. Viszont akkor ki kell vennem a friendlistből.


From: Customer Support
Subject: Blizzard Europe - Game Master Support

Thank you for contacting the Blizzard customer support team.

With Patch 4.3.4 there have been fundamental changes to the process for reporting players for inappropriate behaviour such as harassment, inappropriate names, and cheating behaviour. You are now able to right-click and report this behaviour directly from the interface: you can either right-click on their portrait, or their name in chat. By implementing these changes, Game Masters can quickly identify and investigate potential violations of policy, and have all relevant information automatically provided.

Moving forward, harassment reports, inappropriate names, and cheating behaviour should be reported through the right-click method; Game Masters will be unable to assist with most harassment issues reported through tickets. More details on how to utilize this process can be found at eu.battle.net/support/article/200773 .

Please understand that we cannot divulge any details on what steps may be taken with another player's account, but we greatly appreciate your assistance in keeping World of Warcraft a fun and safe environment for everyone.

Regards,

Game Master Team
Blizzard Entertainment Europe

Our In-Game Knowledge Base is updated regularly with hot topics and current known issues. It's a great resource for players, with answers to many common questions. You can access the Knowledge Base by pressing the red question mark icon in your action bar

Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10233

Littleboy írta: Megjött a válasz. Ingame report kell. Viszont akkor ki kell vennem a friendlistből.

írjak egy addont, ami a /who-val scanneli és egy frame-ben jelzi az állapotát? (bár lehet hogy már van ilyen)


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10237

Dögrovás írta:

Littleboy írta: Megjött a válasz. Ingame report kell. Viszont akkor ki kell vennem a friendlistből.

írjak egy addont, ami a /who-val scanneli és egy frame-ben jelzi az állapotát? (bár lehet hogy már van ilyen)

köszi, de tök felesleges. kár vele vesződni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10245

Hallo!

Nem akartam feléleszteni egy régi topikot, úgyhogy ide írok. Battle.neten meg akarom változtatni a country of residence-em, amit csak a customer supporton keresztül lehet. Írtam is nekik okosságos ticketet a témáról, erre kaptam egy 2 oldalas levelet, aminek a lényege a következő:

"
[font=arial, sans-serif]If you wish to change the country that is registered on the account please provide the following information for account verification:[/font]

[font=arial, sans-serif] - Your account name (please do NOT send us your password)[/font]
[font=arial, sans-serif] - Your full real name[/font]
[font=arial, sans-serif] - Your full address including postal or zip code currently registered on the account[/font]
[font=arial, sans-serif] - Your Battle.net Secret Question and answer[/font]

[font=arial, sans-serif] and[/font]

[font=arial, sans-serif] - A valid proof of residence in the form of legal identification with address or legal identification without address and a utility bill[/font]
"

Most U.K. van kitöltve már kb. egy éve, mert fontban jobban megérte fizetni a havidíjat. A kérdés az, hogy most egy angol címről kellene nekik igazolást küldenem arról, hogy ott élek?


Up the Irons!
Utolsó szerkesztés: 11 éve 10 hónapja Írta: Ragingfist.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #10246

Misztermakáj írta: [font=arial, sans-serif]and[/font]

[font=arial, sans-serif] - A valid proof of residence in the form of legal identification with address or legal identification without address and a utility bill[/font]
"

Most U.K. van kitöltve már kb. egy éve, mert fontban jobban megérte fizetni a havidíjat. A kérdés az, hogy most egy angol címről kellene nekik igazolást küldenem arról, hogy ott élek?

Vagy egy igazolást, hogy ott élsz ( oda vagy bejelentve ) címmel együtt + személyi, vagy egy személyi + igazolás cím nélkül, és számla, amit Te fizetsz ( gondolom a nevedre van kiállítva, telefonszámla pl ).
Nézz körül, hátha facebookon van vki, aki ugyanolyan névvel bír, mint Te, és kint él. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11238

Tegnap történt:



Ma meg ezt a két levelet találtam a postaládában:



Ez ugyanaz a csóka akit a topic indítással reportoltam.
A második levélben szerintem nem azért kér bocsánatot amit írt, hanem csak az orrom alá dörgöli, hogy levitte az árakat 100g-ről 30g-re.
Kitalálok valami jó ticket szöveget és majd megint kellene egy angol fordítás.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 7 hónapja Írta: Littleboy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11239

Hogy kell beszálni ebbe a játékba. Imádnám, ha nekem ilyeneket irogatna :)


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11240

Nekem is van Inscription karim... hogy tudnám szopatni én is?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 7 hónapja #11242

Nekem is van inscription-ös karim, beszállhatok a megszívatásába...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.371 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum