normal Rated BG

Több
10 éve 2 hónapja #18238

Múlt hét vasárnap meg volt az első igazi győzelmünk (+ két olyan, ahol nem volt ellenfél :D). Szóval alakul a dolog.
Ma este fél tíztől újra nekifutunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18239

Maradnék a resto sámán-on, ha megoldható. A warriorral igazán csak Arms-on lenne értelme bg-zni, és nem akarom emiatt eldobni a Fury talent-et. Prot-ként pedig kb értelmetlen volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18241

RBG-ről lehet értelmes logot csinálni? WoL gondolom sokra nem menne vele, mivel az raidekre van kitalálva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18291

Természetesen ma is lesz RBG fél tíztől. (Bár pici csúszás nem lehetetlen.)
Igazából ezt én állandó programnak gondolom, amíg meg nem unjuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18327

Ha valaki akar egy picit izmosodni pvp gear-ügyileg, akkor annak érdemes összeszedni még ebben a resetben 4k valort (és 4k JP-t). Merthogy a 15-ös season kezdetétől a mostani conquest gear honorból megvehető lesz. (És ugye e hét kedden véget ér a 14-es season.) A JP azért jó, mert átkonvertálható honorrá.

Egyébként ez a vasárnap esti rbg szerintem egyre jobb. Tegnap 4-et nyertünk, 3-at buktunk. Viszont az egyik buktánál 9 vs 10-et játszottunk. Így az normális.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #18391

Mivel éppen season váltás van, így holnap nem lesz rated BG.
Viszont ha lenne rá érdeklődés, 5 fős csapatban lehetne játszani sima BG-t. Megcsinálhatnánk egy-két trükkösebb achie-t, vagy csak sima win farm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #18459

Nézegettem a tegnapi AB végeredményét. Érdekes.



- Mi 87M damage-et toltunk, ők 85M-t. Kb. egyenlő.
- Mi 68M-t healeltünk, ők 52M-t. Ezt elég jól megnyertük.
- A több healből fakadóan nekik sokkal kevesebb killing blows-uk van (45 vs. 13).
- Ez alapján fölényesen kellett volna győznünk. És bár győztünk, de a fölényestől messze volt. :D
- Valahogy sokkal jobban el tudták foglalni a bázisokat. És ez talán az egész estére igaz, nem csak erre az AB-ra. Nehezen tekerünk be zászlókat, viszont könnyen el tudjuk veszíteni őket. Ebben kellene javulnunk.
- Ha ti máshogy látjátok az okokat, akkor mondjátok!

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 10 éve 1 hónapja Írta: kempf.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #18460

Képet a mellékletek közé beszúrva tudsz felrakni, ha a Beillesztést nem nyomod meg, akkor csak alúl a thumnail-ek fognak látszani. Ez az opció „Gyors válasz” üzemmódban nem elérhető.


És hogy az eredeti kérdéshez hozzászóljak, én azt látom problémának, hogy túl keveset kommunikálunk. Olyan nem lehet, hogy csak annyit hallunk a TS-en, hogy már tekerik a zászlót, mert azelőtt annyinak kell történnie, hogy észreveszi valaki, hogy jönnek, majd harcolsz velük, és csak ezután tekerik.
Rosszúl megy a fokusz célpontok kiiktatása, valószinűleg a többi healer CC-zése is problematikus, de ezeket szintén le kellene tudni kommunikálni.


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…
Utolsó szerkesztés: 10 éve 1 hónapja Írta: Dögrovás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #18470

Stealth-es karakterekkel talán könnyebb bázisokat foglalni, nekik ugye volt 3 is. Én pl jártam úgy, hogy a druid lestunolt, megtámadtam, közben a rugó betekerte a zászlót. Én hibáztam, ők jól csinálták és valószínűleg megpróbálták még ezt párszor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #18528

Nincs valakinek egy aréna-képes karaktere ally oldalon?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #18530

Nekem van egy 90-es Disc-es papom, de elég béna vagyok vele és nem nagyon tetszik :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #18579

A tegnapi RBG volt talán eddig a legeredményesebb. Sokat nyertünk, keveset vesztettünk. Jó volt!

Szerintem annyival voltunk jobbak, mint máskor, hogy volt egy rugónk, aki aljas módon be tudott ninjázni zászlókat. Én más nagy különbséget nem látok. Ebből viszont az következik, hogy jó lenne, ha lenne egy állandó rugónk. Nem érez valaki késztetést, hogy karaktert váltson? :)

Bikfic: Egyszer láttam, hogy írtál guild chatre, de mire kijöttünk a játékból, már elfelejtettem, bocs! Szerintem ha máskor ilyen van, akkor gyere fel TS-re.
Egyébként pedig healerként szűkösen férsz be. Három stabil healerünk van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #18580

Ok semmi gond utana leptem is alvadni. Igazabol csak lattam hogy 8-10 -en voltunk onlineok ezert gondoltam ha kellek tudok jonni. GZ a gyozelmekhez :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hete #18611

hali, mai RBG-re (és Elegonra) nem tudok jönni, mert közbejött egy kis IRL program, Leva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hete #18613

Hearthstone arénához én Trump streamjeit/videóit nézegettem.
Sokat lehet belőle tanulni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hete #18614

Miután belinkeltem, nekiálltam nézni, pedig aludni akartam. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 4 hete #18616

Belenéztem én is még este, jó sok legendary kártyával nyomulnak már lvl2 felé :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hete #18775

Hogy tetszett az új Battle for Gilneas taktika?
Ha úgy nézzük, hogy nem nyertünk, akkor persze nem jó... De hátha lehet még rajta finomítani valamit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hete #18779

Szerintem indulásnak jó, ha le tudjuk kezelni ami utána jön gyorsan, akkor működni fog. Nyert helyzetből buktuk el, azt kell szerintem kitalálnunk, hogy ha LH vagy Mine bukik akkor mit csinálunk? Szerintem nekünk ideálisabb WW-t és Mine-t tartani, ezért LH-t le kell cserélni WW-re (mármint úgy kell feladnunk LH-t, hogy WW-t közben megkapjuk)


A szar DPS-t nem megmagyarázni kell, hanem javítani rajta…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #19103

Hosszabbítás lesz a Kupadöntőn, lehet hogy késni fogok kicsit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.388 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum